Začít s KetoMix bylo nejlepší rozhodnutí mého života

Rozhodl jsem se podělit o svůj příběh s dietou KetoMix. Právě jí totiž vděčím za svůj nový úžasný život.

Proměna Jan Šenk

Celé mládí jsem byl aktivní sportovec. Hrál jsem hokej, chodil do posilovny, jezdil na kole. Během vysokoškolského studia jsem ukončil kariéru hokejisty, abych měl čas se plně soustředit na školu. Byl jsem zvyklý na vysokou tréninkovou zátěž a k tomu vysoký příjem potravin. V té době mi však zůstal už jen ten příjem potravin a pohybová aktivita žádná. Tak netrvalo dlouho a přibral jsem se svou výškou 172 cm až nad 90 kilo. Tuto váhu jsem si držel dalších 6 let. 

Zkoušel jsem různé diety, nikdy ale nic nefungovalo. A život šel dál. Já se mezitím oženil a narodila se nám dcera. V té době jsem si řekl, že tu pro svou rodinu musím být v plné fyzické síle. Nicméně rok po narození dcery se mi pořád nedařilo hubnout. Dostal jsem doporučení od tchýně. S KetoMix dietou měla super zkušenosti a byla na ní vidět neskutečná proměna. 

Tak jsem si řekl, buď všechno nebo nic. A objednal jsem první balíček KetoMix na 4 týdny. V té době jsem začínal na váze 96,4 kilogramů. Už po prvním týdnu jsem viděl výsledky. Nejlepší na tom všem bylo, že všechny produkty KetoMix mi nesmírně chutnaly. Nezažil jsem žádnou krizi a první 4 týdny utekly jako voda. 

Dieta byla úspěšná, váha šla rychle dolů a já si objednával další balík do druhé fáze. Tu jsem držel další 4 týdny. A má váha stále klesala dolů. Po 8 týdnech diety jsem se dostal na pro mě neuvěřitelnou “studentskou” váhu. 

Od té doby držím tzv. třetí fázi, kdy se snažím navazovat na naučené postupy při jídle. A světe div se, pořád hubnu. 

Za to vše děkuji KetoMixu. Život se mi obrátil naruby. Všichni obdivují mou proměnu. Dokonce řada mých přátel najela také na KetoMix. Cítím se skvěle a už teď vím, že to bylo nejlepší rozhodnutí mého života.

S pozdravem velmi spokojený zákazník

Jan


nahled magazin MP
Autor článku
Marie Petrovová

Zvídavost a láska k psaní ji dovedly k žurnalistice. Úspěšně vystudovala Akademii žurnalistiky a nových médií. Už během školy navštěvovala několik stáží v mediálních domech či České televizi. Tam se po absolutoriích rozhodla zakotvit. Nakonec ji osud dovedl k public relations a marketingu. Zůstala tak nadále věrná světu médií jen z druhé, pro ni barevnější, strany. Svůj čas nejraději tráví s rodinou a přáteli. Nejoblíbenější sportovní aktivitou je pro ni jóga, díky které může propojit ducha i těla. Své štěstí neustále objevuje v okamžicích.

97 %zákazníků náš obchod doporučuje z 3 711 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #hubnusketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 9 000 členů

Možnosti dopravy

Geis
70 Kč
Zásilkovna
50 Kč