Začít s KetoMix bylo nejlepší rozhodnutí mého života

Rozhodl jsem se podělit o svůj příběh s dietou KetoMix. Právě jí totiž vděčím za svůj nový úžasný život.

Proměna Jan Šenk

Celé mládí jsem byl aktivní sportovec. Hrál jsem hokej, chodil do posilovny, jezdil na kole. Během vysokoškolského studia jsem ukončil kariéru hokejisty, abych měl čas se plně soustředit na školu. Byl jsem zvyklý na vysokou tréninkovou zátěž a k tomu vysoký příjem potravin. V té době mi však zůstal už jen ten příjem potravin a pohybová aktivita žádná. Tak netrvalo dlouho a přibral jsem se svou výškou 172 cm na neuvěřitelně vysokou váhu. Tuto váhu jsem si držel dalších 6 let. 

Zkoušel jsem různé diety, nikdy ale nic nefungovalo. A život šel dál. Já se mezitím oženil a narodila se nám dcera. V té době jsem si řekl, že tu pro svou rodinu musím být v plné fyzické síle. Nicméně rok po narození dcery se mi pořád nedařilo hubnout. Dostal jsem doporučení od tchýně. S KetoMix dietou měla super zkušenosti a byla na ní vidět neskutečná proměna. 

Tak jsem si řekl, buď všechno nebo nic. A objednal jsem první balíček KetoMix na 4 týdny. Už po prvním týdnu jsem viděl výsledky. Nejlepší na tom všem bylo, že všechny produkty KetoMix mi nesmírně chutnaly. Nezažil jsem žádnou krizi a první 4 týdny utekly jako voda. 

Dieta byla úspěšná, váha šla rychle dolů a já si objednával další balík do druhé fáze. Tu jsem držel další 4 týdny. A má váha stále klesala dolů. Po 8 týdnech diety jsem se dostal na pro mě neuvěřitelnou “studentskou” váhu. 

Od té doby držím tzv. třetí fázi, kdy se snažím navazovat na naučené postupy při jídle. A světe div se, pořád hubnu. 

Za to vše děkuji KetoMixu. Život se mi obrátil naruby. Všichni obdivují mou proměnu. Dokonce řada mých přátel najela také na KetoMix. Cítím se skvěle a už teď vím, že to bylo nejlepší rozhodnutí mého života.

S pozdravem velmi spokojený zákazník

Jan