Jiří se s KetoMixem dostal poprvé na svou vysněnou váhu!

Jmenuji se Jiří a bude mi 45 let. Má výška je 180 cm a celý život bojuji se svou váhou. Proto jsem reklamám na diety a známým osobnostem, které z nimi stojí, nikdy nevěřil. Také jsem dlouho váhal, zda KetoMix zkusit.

promeny_jiri

Našel jsem si skupinu na Facebooku - KetoMix poradna CZ & SK. Reklamám moc nevěřím. Ale komunikace v této skupině mě přesvědčila. Viděl jsem, že tam diskutují skuteční lidé, kterým se opravdu už podařilo zhubnout. Tak jsem si objednal balík na čtyři týdny. 

Našel jsem se v koktejlech, tyčinkách, palačinkách i kaších. Chutnaly mi také proteinové nachos a konjakové nudle. V únoru jsem začínal na váze 129,2 kg.

Moc jsem si od proteinové diety KetoMix nesliboval, a právě proto mně můj raketový pokles váhy mile šokoval! Během diety jsem vůbec neměl hlad. Právě naopak. Do jídla jsem se musel nutit, protože jsem se neustále cítil sytý. Přesto má váha klesala pořád dolů. A to mě bavilo, víc a víc. Z proteinových směsí KetoMix se dá podle různých receptů, jak ve skupině, tak na stránkách KetoMix připravit mnoho různých jídel. Vše jde jednoduše a rychle. To mě překvapilo. Jak doma, tak v práci nemám na vaření čas. Proto jsem to ocenil a vážně mi nic nechybělo. 

Rozhodl jsem se, že dietu budu držet 14 týdnů. To je maximální doba, kterou KetoMix doporučuje dietu držet. Má vysněná cílová váha byla tou dobou někde za horizontem. Čekal jsem, že to bude hodně dlouho trvat než a jestli vůbec se na ni dostanu. Ale protože jsem viděl výsledky, stále jsem věřil a pokračoval. Průběžně jsem si objednával další proteinová jídla. Ve skupince si někdo občas zasteskl po svých oblíbených jídlech. U mě tomu tak nebylo, vše mi vyhovovalo. Nic mi nechybělo.  

V první fázi jsem byl 8 týdnů. Jedl jsem 5 KetoMix jídel denně. Potom jsem přešel do druhé fáze na 6 týdnů. To jsem jedl 3 KetoMix jídla a 2 podle zdravé výživy. Přidal jsem ke změně jídelníčku navíc pohyb a začal cvičit. A světě div se, děly se příjemné změny. 

Po dvou letech mě přestaly bolet nohy a klouby. Lépe jsem spal, přestaly jak kožní, tak zubní problémy. A mé okolí žaslo, nad tím jak rychle a krásně hubnu. Z toho jsem čerpal velkou motivaci. S přicházejícími dny na dietě KetoMix mi bylo všechno oblečení strašně velké. 

Přišel osudný červen, podotýkám téhož roku. A měl jsem za sebou 14 týdnů KetoMix dietního plánu. Je to neuvěřitelné, ale dostal jsem se pod svou vysněno váhu!

Dále pokračuji ve zdravé výživě. Přiznám se, že KetoMix jídla mi tak chutnala, že by mi v životě po dietě chyběla. A tak si ještě teď zpestřuji jídelníček KetoMixem. Hodí se mi právě, když mám málo času.  

Kdyby mi někdo řekl, že se dostanu na svou cílovou váhu, nevěřil bych mu. Celou dietu jsem se fotil a změnu si dokumentoval. Je to dohledatelné dokonce i ve facebookové skupině. Když jsem totiž v reklamách viděl fotky před a po dietě, moc jsem tomu nevěřil. Jenže dnes jsem živoucím důkazem. Na mých fotkách jde hezky vidět, jak se člověk postupně dokáže změnit. 

Teď si jen nadávám, že jsem tuhle dietu neobjevil dřív! Za to velké díky KetoMixu!