Mrzí mě, že jsem KetoMix nevyzkoušela už dříve.

Dobrý den, jmenuji se Michaela a moc ráda se s vámi podělím o svůj příběh v boji se svými kily.

misa_predek_(1)

S dietami jsem bojovala asi 5 let, pořád jsem se sebou nebyla spokojená. Nakupovala jsem nesmyslné tablety, čaje a jiné možné reklamované přípravky na hubnutí. Vůbec nic ale nepomáhalo, byly to akorát vyhozené peníze, což chápu až teď. Moje diety dospěly tak daleko, že jsem začala blbnout tak, že jsem přes den nic nejedla a večer jsem to doháněla velkým přejídáním.  Nakonec jsem skončila na klinice pro poruchu příjmu potravy. Tam mě naučili zase pravidelně jíst a dodržovat to doma. Což bylo správné, ale jen do určitě chvíle jsem to zvládala kontrolovat. Začala jsem totiž mít jídlo až moc ráda a vůbec jsem se nehlídala v tom, co jím. Zpočátku mi bylo dobře. Pak mi začalo být malé oblečení a já zjistila svou aktuální váhu. Ta mi ukázala číslo, které mě úplně šokovalo (tolik jsem neměla ani, když jsem byla těhotná).

A to byl asi největší impuls k tomu začít něco dělat. Hledala jsem a pročítala na internetu, co vše obnáší ketonová dieta a musím přiznat, že ze začátku jsem tomu moc nevěřila. Po prostudování a přečtení příběhů na e-shopu KetoMix jsem se odhodlala k zakoupení měsíčního balíčku na zkoušku. Když se po několika dnech začala váha hýbat směrem dolů, byl to ten nejkrásnější a nejlepší impuls pokračovat a doufat, že to půjde ještě níž.

Dnes jsem po 13 týdnech s touto dietou a váha mi neuvěřitelně klesla, cítím se úžasně. Obléknu už věci, které byly dlouho schované hluboko ve skříni.  Nejdůležitější je, že jsem se naučila jíst zase zdravě, pravidelně a takto to dodržuji stále. Bála jsem se jojo efektu, ale když už jsem došla takto daleko, tak si stále hlídám, co jím. Nepřejídám se, a jím vše co mi chutná, a svou novou váhu si tak stále držím. 

Velké DÍKY patří KetoMixu, hlavně slečnám v poradně, které měly s mými dotazy velkou trpělivost. Vždy mi skvěle poradily a podržely i v případě, že přišla třeba nějaká malá krize. Mrzí mě jen, že jsem KetoMix nevyzkoušela už dříve. Proto, všem, kteří se rozhodnou začít s  proteinovou dietou KetoMix, držím moc pěsti. Skutečně to funguje a dnes je mi díky ní úžasně!