Našla jsem dietu, která opravdu funguje!

Dobrý den,

ráda bych se s vámi a ostatními, kteří chtějí shodit, podělila o svůj „hubnoucí“ příběh.

ketomix_alena_promena

Dlouho jsem uvažovala, jakým způsobem zhubnout. Samozřejmě jsem vyzkoušela mnoho takzvaných „zaručených“ diet. Nejvíce mě ale oslovil KetoMix, protože mě hned od začátku motivoval odměnou ve formě balíčku na 14 dní diety zdarma. Objednala jsem si první balík, a měla radost i z rychlého doručení. Hubnout jsem začala 18. února 2020. Vše jsem striktně dodržovala podle instrukcí, i to vážení 1× týdně.

Hned po 1. týdnu jsem byla mile překvapena, první kila byla dole. Vše jsem si zdokumentovala, dokonce jsem si vytvořila graf, ať výsledky vidím i na papíře ☺. S tím se spojilo další pozitivum, že jsem si procvičila práci s „PowerPointem" :). V první fázi to bylo nejjednodušší s chystáním jídla. Možná mě trošičku omezovalo nadýmání, ale jinak jsem to snášela bez problémů. Po ukončení F1, ve které jsem setrvala celkem 3 týdny, jsem měla opět další kila dole, a to dost.   Byla jsem nadšená a pokračovala dále v F2. Nadýmání už bylo pryč, ani chutě na sladké a na tak oblíbené vínko mě nepřepadaly☺. Po ukončení čtvrtého týdne jsem za svou výdrž obdržela balíček na další dva týdny, což bylo skvělé ☺. Váha dál klesala dolů a mé míry se zmenšily, bomba! Nejsem žádný zdatný pisatel, ale svými úspěchy jsem se pochlubila na Facebooku, v naší skupině KetoMix. Byla jsem pochválena i od ostatních a všichni mi přáli, ať ještě vydržím. Prostě jedna motivace za druhou.  Po F2 jsem prošla i F3. Po posledním ranním vážení a měření 21. dubna 2020 jsem měla o dost méně, v pase i přes boky. Vše jsem zaznamenala fotografiemi, grafem i tabulkou. JSEM NA SEBE PYŠNÁ! Konečně se mi povedlo najít dietu, která opravdu funguje, a dá se i VYDRŽET. Určitě ji doporučuji všem, kteří bojují se svou váhou. vřele DOPORUČUJI, OPRAVDU TO POMÁHÁ!  Teď si dám alespoň měsíc pohov, a pak začnu znova. Chtěla bych docílit ještě nižší váhy. Asi si moc fandím, ale jsem dost namotivována. Protože moje kila jsou dole! Toť můj hubnoucí příběh, doufám, že se vám líbil a povzbudil vás ☺.

Alena P.


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč