Zhubla jsem jednoduše i po padesátce!

Ahoj, jmenuji se Míša a letos mi bude 50. Za poslední tři roky jsem přibrala nějaké to kilo, zřejmě kvůli dlouhodobému stresu.

 

před a po

Vždy jsem byla a stále jsem sportovně založená, běhám už od svých 10 let a přesto, že jsem věnovala hodně času a úsilí sportu, lety nabraná kila prostě nechtěla zmizet. Ze zoufalství mě někdy nad marnou snahou chytla chuť na sladké, a pak už to jelo. Byl to zkrátka začarovaný kruh. Až do té doby, než jsem na internetu narazila na stránky www.ketomix.cz.

Začetla jsem se a přišlo mi vyzkoušet tuto dietu jako dobrý nápad. Pokusit se ovládnout své chutě za pomoci proteinových jídel a profi dietního plánu. Navíc se mi velmi líbilo, že nebudu muset pár týdnů vůbec přemýšlet nad tím, co vařit, aby to bylo chutné, tělu to stačilo a neuškodilo to mé postavě. Co mě překvapilo, že jídla KetoMix jsou obohacena o minerály a vitamíny, takže nebudu muset v době diety přijímat nutně další doplňky stravy. 

Objednala jsem si tedy dietu na čtyři týdny a netrpělivě očekávala její doručení. Začala jsem ihned. Po dvou dnech přišla menší krize, přepadla mě obrovská chuť na sladké. Díky e-mailům od poradkyň z KetoMixu, které mě informovaly o tom, že tahle situace může nastat, jsem to ustála. Po téhle malé krizi už žádná další nepřišla. Navykla jsem si na produkty, které jsou různorodé, upravila jsem si režim na každé tři hodiny, a dokonce i snídám. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Už po několika dnech jsem zaznamenala jakési „odpuchnutí“ a následně jsem začala hubnout. Díky KetoMixu jsem znovu získala sebevědomí. Mé fotografie jsou toho důkazem.

Dietu jsem dodržovala 3 týdny pouze s produkty KetoMix, čtvrtý týden jsem skočila do 2. fáze, a nahradila dvě jídla KetoMix běžnou stravou dle doporučení z KetoMix jídelníčku Zvykla jsem si jíst pravidelně a také více přemýšlet nad tím, co vlastně jím. Moje tělo se vrací do původního režimu a moje sebevědomí také. Dietu moc doporučuji všem, kteří mají problém shodit přebytečné tuky nebo se chtějí naučit zdravě stravovat.


nahled magazin MP
Autor článku
Marie Petrovová

Zvídavost a láska k psaní ji dovedly k žurnalistice. Úspěšně vystudovala Akademii žurnalistiky a nových médií. Už během školy navštěvovala několik stáží v mediálních domech či České televizi. Tam se po absolutoriích rozhodla zakotvit. Nakonec ji osud dovedl k public relations a marketingu. Zůstala tak nadále věrná světu médií jen z druhé, pro ni barevnější, strany. Svůj čas nejraději tráví s rodinou a přáteli. Nejoblíbenější sportovní aktivitou je pro ni jóga, díky které může propojit ducha i těla. Své štěstí neustále objevuje v okamžicích.

97 %zákazníků náš obchod doporučuje z 3 711 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #hubnusketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 9 000 členů

Možnosti dopravy

Geis
70 Kč
Zásilkovna
50 Kč