Mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale teď už to nevzdám!

Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se dařilo shazovat nadváhu Elišce si můžete přečíst právě zde.

promena_Eliska_23

Zdravím,

jmenuji se Eliška, je mi 23 let.

Už od dětství trpím nadváhou. Dietních programů jsem zkoušela tolik, že bych to už ani nespočítala. Nikdy jsem ale nevydržela déle než tři týdny. Vždy jsem milovala sladké, hlavně mísu ovoce před spaním nebo rovnou celou tabulku čokolády. Už od dětství jsem jedla jednou denně, hlad jsem prostě neměla, ale mé tělo to vidělo jinak. Podle lékařů jsem byla podvyživená, což mi přišlo jako hloupost s tolika kily. Nikdy jsem nevydržela u žádného sportovního kroužku. Od malička miluji jízdu na kole, ale málokdy se našel někdo, kdo by se se mnou vydal na výlet několikrát týdně. Mé kolo tak zůstalo několik let zavřené v garáži.

Samozřejmě jsem se snažila shodit. Hlavně v pubertě, kdy mě začali zajímat kluci a oni se začali zajímat o mne. Nikdy jsem dietu nedržela dlouho, ale to podle jejich slov nevadilo, prý jsem se jim líbila taková, jaká jsem byla. Není to ani půl roku, a dvou z nich jsem se zeptala, jak to tehdy mysleli. Samozřejmě mi to tak říkali, jen aby mě neranili. A to mě nakonec i motivovalo.

V mých třiadvaceti letech jsem totiž skončila na 119 kilech při mých 165 centimetrech. Před rokem jsem se dala dohromady s mým nynějším přítelem, který miluje posilování a zdravou stravu. Jelikož jsem do té doby vařila převážně omáčky a smažila řízky, vzchopila jsem se a načetla jsem si něco o zdravé výživě, abych mu mohla občas něco uvařit. Byl nadšený. Chtěla jsem se mu alespoň trochu vyrovnat, trochu pro něj zhubnout, nefunět do schodů a byla jsem si jistá, že když to bude pro něj, jen tak nepřestanu.

Vím, že to člověk má dělat pro sebe, ale nechci, aby se za mě někdy styděl a sebe jsem v tom zklamala již tolikrát, že jsem potřebovala jinou hnací sílu. Proto jsem si jednoho dne řekla, že si objednám KetoMix, který mi před lety doporučovala má známá.

A jsem nadšená už od prvního dne, co jsem s KetoMixem začala. Nejvíce ze všeho mi vyhovují a nejvíce chutnají koktejly. Příprava je rychlá a hlavně s nimi dokážu zahnat mou každodenní chuť na sladké. Na Facebooku na KetoMix poradně, je tolik výborných receptů, které se dají ze všech KetoMix produktů udělat. Také jsou tam lidičky, kteří umí každého pochválit a dodat mu další vůli, když ji ztrácí. Nikdy bych neřekla, že zveřejním své fotografie „před a po“. Vždy jsem byla jen tichý sledující.

KetoMix mě naučil konečně jíst pravidelně, vyřadit z jídelníčku pečivo, těstoviny a uzeniny. A už mi to ani nechybí.

Hned po prvním týdnu jsem měla dole několik kilo. Šlo to vážně rychle a tohle mě hodně povzbudilo. Cítím se lépe psychicky i fyzicky. Snad každá žena má v šatníku poličku oblečení, které jí je líto vyhodit a nechává si ho na  „Co když zhubnu“. Já jsem dnes po dvou letech oblékla džíny, které jsem už tolikrát chtěla vyhodit. A proto jsem se i odhodlala napsat můj příběh.

Mám strašnou radost. Dnes, po třech měsících s KetoMix a občasným sportem, jsem na pro mě neuvěřitelné váze. Mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale teď už to nevzdám! Cítím se mnohem lépe.