I když máte pocit, že to nepůjde. Ono to půjde!


Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se dařilo shazovat nadváhu Katce si můžete přečíst právě zde.

Obrázek článku

Jmenuji se Kateřina a je mi 33 let. Jako maminka dvou mladších dětí to není s časem pro sebe žádná sláva. A upřímně, když už mám v kolotoči – práce, škola, družina, kroužky, nákupy a domácnost, chvilku pro sebe, nemám chuť přemýšlet nad tím, co si dám k jídlu.

Do té doby bylo tedy nejjednodušší si ,,zobnout“ v podstatě cokoliv, ale hlavně rychle. Na KetoMix jsem se dívala už několikrát, ale tentokrát jsem se rozhodla, že se už nechci vymlouvat na nedostatek času a chci být zase hezká ženská. Nejdůležitější je se rozhodnout a hned začít! Navíc mi ještě není tolik let, abych na sebe kašlala. A tak jsem se do hubnutí pustila!

Objednala jsem si balíček na 14 dní s tím, že uvidím. První, přibližně tři dny byly kritické. Nejhorší pro mě bylo naučit se jíst každé 3 hodiny. Ale vzhledem k neplánovanému volnu to bylo jednodušší. Už po prvním týdnu jsem měla dole první kila. Z toho jsem měla opravdu neskutečnou radost!

Katerina Lencova poZačala jsem přiobjednávat další a další výrobky od KetoMix a zkoušela je všemožně kombinovat. Přicházela jsem na různé recepty a na jídlech si začala opravdu pochutnávat. KetoMix je super v tom, že když už mi omelety lezly i ušima, vzala jsem si chipsy, sušené maso nebo proteinovou tyčinku. Skutečně je mnoho možností jak jídla obměňovat a je z čeho vybírat!

Má postava se stále zužovala, aniž bych si to tolik uvědomovala. A když má váha stála na místě i 14 dní, nevzdala jsem to. I když už máte pocit, že to nepůjde. Ono to půjde! Oblečení mi bylo pořád větší a větší. No a dopadlo to tak, že si musím nakoupit kompletně nový šatník. Z původní velikosti nakupuju velikost o hodně menší a jsem z toho nadšená!

Za 9 týdnů se mi s KetoMix podařilo zhubnout na pro mne ideální váhu. zhubla. Nyní se cítím ve svém  staronovém těle opravdu skvěle!

Díky KetoMixu jsem hlavně začala při nákupu potravin více nad jídlem přemýšlet a číst si složení výrobků. Na lískooříškovém krému, sušenkách, palačinkách a chipsech si pochutnává i můj syn, což vítám, protože rád mlsá, a tak si může pochutnat i bez hromady cukru.

KetoMix moc DOPORUČUJI!!!