I když máte pocit, že to nepůjde. Ono to půjde!


Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se dařilo shazovat nadváhu Katce si můžete přečíst právě zde.

promena_Katerina_Lencova 7

Jmenuji se Kateřina a je mi 33 let. Jako maminka dvou mladších dětí to není s časem pro sebe žádná sláva. A upřímně, když už mám v kolotoči – práce, škola, družina, kroužky, nákupy a domácnost, chvilku pro sebe, nemám chuť přemýšlet nad tím, co si dám k jídlu.

Do té doby bylo tedy nejjednodušší si ,,zobnout“ v podstatě cokoliv, ale hlavně rychle. Na KetoMix jsem se dívala už několikrát, ale tentokrát jsem se rozhodla, že se už nechci vymlouvat na nedostatek času a chci být zase hezká ženská. Nejdůležitější je se rozhodnout a hned začít! Navíc mi ještě není tolik let, abych na sebe kašlala. A tak jsem se do hubnutí pustila!

Objednala jsem si balíček na 14 dní s tím, že uvidím. První, přibližně tři dny byly kritické. Nejhorší pro mě bylo naučit se jíst každé 3 hodiny. Ale vzhledem k neplánovanému volnu to bylo jednodušší. Už po prvním týdnu jsem měla dole první kila. Z toho jsem měla opravdu neskutečnou radost!

Katerina Lencova poZačala jsem přiobjednávat další a další výrobky od KetoMix a zkoušela je všemožně kombinovat. Přicházela jsem na různé recepty a na jídlech si začala opravdu pochutnávat. KetoMix je super v tom, že když už mi omelety lezly i ušima, vzala jsem si chipsy, sušené maso nebo proteinovou tyčinku. Skutečně je mnoho možností jak jídla obměňovat a je z čeho vybírat!

Má postava se stále zužovala, aniž bych si to tolik uvědomovala. A když má váha stála na místě i 14 dní, nevzdala jsem to. I když už máte pocit, že to nepůjde. Ono to půjde! Oblečení mi bylo pořád větší a větší. No a dopadlo to tak, že si musím nakoupit kompletně nový šatník. Z původní velikosti nakupuju velikost o hodně menší a jsem z toho nadšená!

Za 9 týdnů se mi s KetoMix podařilo zhubnout na pro mne ideální váhu. zhubla. Nyní se cítím ve svém  staronovém těle opravdu skvěle!

Díky KetoMixu jsem hlavně začala při nákupu potravin více nad jídlem přemýšlet a číst si složení výrobků. Na lískooříškovém krému, sušenkách, palačinkách a chipsech si pochutnává i můj syn, což vítám, protože rád mlsá, a tak si může pochutnat i bez hromady cukru.

KetoMix moc DOPORUČUJI!!!


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč