„KetoMix je jednička mezi dietami,“ říká Klára

Ráda bych sdílela svůj příběh, i když to pro mě bylo těžké období a hubnutí nebylo vůbec jednoduché. Začátek diety byl opravdu velká zkouška. Myslím si, že takhle to má ale spoustu lidí a třeba někoho svým příběhem motivuji, aby to nevzdával. Já jsem pyšná na své výsledky a chci ukázat, že to jde. Cítím se šťastně a KetoMix na tom má obrovský podíl.

Je mi 27 let a jsem maminkou téměř dvouletého syna. Říká se, že těhotenství je nejkrásnější období ženy a svým způsobem to je pravda. U mě to tak ale bohužel nebylo. V těhotenství se moje váha zvýšila o neuvěřitelných 35 kg. Po porodu se mi zhoršil i můj zdravotní stav, objevily se mi problémy se štítnou žlázou a k tomu všemu se přidala poporodní deprese. Žádné novopečené mamince bych tento stav nepřála. Místo toho, abych si užívala roli maminky, přepadaly mě deprese, zmizel mi úsměv ze tváře a nic mě nebavilo. Tohle období pro mě bylo opravdu těžké a nerada se k němu vracím a vzpomínám na něj. Spoustu věcí člověk nemůže ovlivnit a prostě se stanou. Já si holt vytáhla černého Petra. Onemocnění štítné žlázy se projevilo tak, že se mi po porodu váha zastavila a kila nešla dolů. Vyhýbala jsem se zrcadlům, protože ten pohled na mé tělo mě opravdu děsil. Vím, jak hrozně to zní, bohužel moje pocity v tomto období byly příšerné. Můj šatník praskal ve švech, ale oblečením, které mi bylo malé. Moje deprese z postavy se víc a víc prohlubovaly. Začala jsem to vzdávat a byla připravená na to, že nabraná kila už dolů nedám.

Před několika měsíci na mě vyskočila reklama na KetoMix. Vzhledem k tomu, že se blížily moje narozeniny, tak jsem si řekla, že je to skvělý dárek, který mi může koupit moje rodina. Aspoň nebudou muset složitě vymýšlet dárek a já dostanu něco, co si přeji. Diety pro mě byly něco nového a moje zkušenosti byly nulové. Musím se přiznat, že jsem chvílema váhala, zda to byl dobrý krok. S přibývající váhou se vytrácela jakákoliv motivace cokoliv dělat. Něco se ve mně ale zlomilo. Tohle přeci musím vyzkoušet. A tak jsem dostala k narozeninám měsíční balíček KetoMix. Moje zkouška na čtyři týdny mohla začít. Byla jsem strašně natěšená, ale zároveň do toho pořád vstupoval i strach, že to nebude fungovat nebo nebudu mít natolik pevnou vůli, abych dietu dodržela.

KetoMix dieta je rozdělená na tři fáze a všechny jsou velmi důležité. Hned den po narozeninách jsem mohla začít s první fázi diety. Každé začátky jsou těžké a tady to nebylo jinak. Trvalo mi si zvyknout na pravidelný jídelníček a nové chutě. Vzhledem k tomu, že diety pro mě byly něco nového, zaměřit se na správné stravovací návyky vůbec nebylo jednoduché. První dny byly opravdu strašné. Chtěla jsem se na to vykašlat a vzdát to. Představa, že tohle mě čeká další 4 týdny pro mě byla naprosto frustrující. V těchto chvílích mě nejvíc podpořila moje maminka a babička. Podpora nejbližších je to nejlepší, co člověk může mít. Ať už se to týká čehokoliv. Díky jejich podpoře jsem se kousla a řekla si, že to vydržím. Prostě musím! A tak low carb strava u mě pokračovala dál. K mému překvapení mi to trvalo týden a já si zvykla na nové jídlo i chutě.

Další zlom, který ve mně nastal byl ten, že mnoho lidí v mém okolí mi nevěřilo, že zhubnu a vydržím to až do konce. Celkově byli skeptičtí k tomuto druhu diety. Byl to pro mě hnací motor, že jim chci dokázat opak. Už po prvním týdnu byly vidět výsledky, a hlavně úbytek na centimetrech. V tu chvíli jsem věděla, že to zvládnu. Vidět tyhle rychlé změny na mém těle, bylo něco, co mě hnalo dál. Díky mé pevné vůli se mohu poplácat po rameni a být na sebe opravdu pyšná.

Plán byl jasný. Měsíc držet první fázi a hned na to navázat na fázi druhou. Dnes už můžu jíst i klasická jídla. Pořád mám doma zásoby některých produktů KetoMix. Třeba proteinový koktejl nebo jejich naprosto dokonalé chutné polévky, které mi ušetří čas, protože jejich příprava zabere pár minut. Na co ale nedám dopustit jsou nadýchané proteinové houstičky nebo palačinky. Ty jdou navíc připravit jak ve slané, tak i sladké variantě.

S dietou jsem začínala, když moje váha byla na neuvěřitelných 107 kilech. Díky KetoMixu se ale na váze objevilo neuvěřitelné číslo a já z celého srdce děkuji. Moje deprese byly najednou pryč a já dokonce oblékla oblečení, které jsem nosila před otěhotněním. Byl to úžasný pocit.

Nízkosacharidová dieta mě naučila správně a pravidelně jíst. Můj jídelníček neobsahoval žádné sladké limonády nebo bílé pečivo. Konečně se cítím dobře a užívám si roli maminky mého milovaného syna. Zhubla jsem nejen kvůli sobě, ale i kvůli němu. Nechci, aby někdy došlo na to, že se za mě moje vlastní dítě bude stydět kvůli tomu, jak vypadám. U low carb diety rozhodně zůstávám dál a pokusím se váhu snížit ještě víc. Kromě zdravého stravování jsem začala i cvičit a vím, že se mi časem podaří dostat na svou vysněnou váhu. Rozhodně se vyplatí do sebe investovat peníze, protože pokud vydržíte, stojí to za to! Držím všem palce