Elen kvůli náročné léčbě přibrala. S KetoMixem se opět dostala na původní váhu!

Ahoj jmenuji se Elen, a ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh. Jsem KetoMixu vděčná za to, že mi změnil život. Rozhodla jsem se o to podělit, aby mohl změnit život i vám.

pribeh_elena

Mé problémy s váhou začaly v mých 29 letech. Před tím jsem vždy měla při svých 171 cm normální váhu, a to 65 kg. Udržovala jsem si kondici i váhu tancem Flamengo. Bohužel ve 29 letech jsem onemocněla s tenkým střevem, začalo mi špatně fungovat. Musela jsem projít léčbou a byla jsem z toho hrozně nešťastná. Chodila jsem po lékařích a ti mi předepisovali léky. Musela jsem je brát 3 x denně. Na to jsem týden, co týden přibírala na váze.

I když jsem jedla normálně a převážně zeleninu. Už po 3 měsících jsem měla další kila nahoře. A po roční léčbě a všech těch lécích jsem nabrala tolik, jako někdo v těhotenství. Bylo mi hrozně, připadala jsem si jako koule. Tohle jsem nebyla já, začala jsem sama sebe nenávidět. Pokaždé když jsem se podívala do zrcadla, bylo to ještě horší. Byl to zlý sen, ze kterého ne, a ne se probudit.

Naštěstí jsem se po náročné léčbě uzdravila, ale má psychika zůstala kompletně nabouraná. Na diety jsem dříve nikdy moc nevěřila. Když jsem si prohlížela časopisy a viděla tam reklamy na zázračné pilulky, díky kterým zhubnete za 14 dní 20 kg, jen sem se tomu smála. Ale jednou, asi rok po tom, co jsem se uzdravila, přišla má kamarádka Lucia. Ta mi řekla o KetoMixu. Že prý, ať ho vyzkouším, za to nic nedám. Vysvětlila mi, že i ona díky KetoMixu zhubla. Zprvu jsem se jen usmála, a podotkla, že na zázračné pytlíčky s ketonovou dietou moc nevěřím. Ale pak jsem si ve své situaci řekla, proč to nezkusit? Lucii to pomohlo, a to mě nakoplo. Objednala jsem si měsíční balíček a nemohla jsem se dočkat, až mi přijde. S dietou jsem začala hned, co mi kurýr dovezl balíček. V balíčku byly koktejly, polévky, omelety, kaše. Pro mě byly úplným překvapením čokoládové tyčinky. Ty jsou naprostá bomba. Celkem jsem se divila, že KetoMix je složený i ze sladkých jídel, jako jsou palačinky, pudink, perník, kaše, čokolády, sušenky, lískooříškové krémy a další. A přesto se s ním dá zhubnout!

Začala jsem s první fází, kterou jsem držela 8 týdnů. Musím říct, že jsem poctivě dodržovala 5x denně jídla KetoMix, 500 g zeleniny a hrst oříšků. A ono to opravdu šlo. Týden po týdnu mi váha ukazovala méně. Měřila jsem si i centimetry, a ty za těch 8 týdnu ubývaly. Musela jsem si koupit menší velikost oblečení. Z toho jsem byla nadšená! Přešla jsem do druhé fáze. Tu jsem držela 6 týdnů, 3x denně jídla KetoMix a 2x běžné jídlo. Zeleninu jsem podle pravidel navýšila na 1 kg. Stále jsem hubla. Opravdu jsem tomu nemohla uvěřit. Byla jsem nesmírně šťastná, že jsem to díky KetoMixu dokázala. Skoro na svou původní váhu.

Svůj šatník jsem musela znovu obměnit za menší velikost. A to mě samozřejmě těšilo, byl to neskutečný pocit! Potom jsem přešla do třetí udržovací fáze. Tu držím do dnes, kdy už jsem na své původní váze.

Díky KetoMixu jsem se naučila pravidelně jíst. Mám více energie a jsem šťastnější. Dokonce se mi změnila i pleť, a to natolik, že jsem dostala nabídku na spolupráci s americkou kosmetikou.

KetoMix doporučují každému, změní vám život. A ten pocit stojí za to! I Love KetoMix.

Elen