Nemůžete se zbavit kil z těhotenství? Dejte na Nikol

Jmenuji se Nikola a je mi 25 let. Kila navíc jsem měla ve svém životě bohužel tak nějak vždycky.

pribehy

Velká změna ale nastala s miminkem. Během těhotenství jsem přibrala další kila navíc. A protože jsem v porodnici nic moc “nenechala”, spoléhala jsem na úbytek kil v době kojení. Jenže, takhle jednoduše to u mě bohužel nefungovalo.  

Když měla dcera druhé narozeniny, řekla jsem si DOST. Přeji si mít více energie a chutě do života, to hlavně kvůli ní. 

Vyzkoušela jsem různé diety, ale nikdy jsem neměla dostatek vůle, abych vydržela. KetoMixu jsem také nedávala velké naděje. Ale řekla jsem si, že to zkusím. Dodržovala jsem vše podle pravidel dietního plánu s kuchařkou KetoMix. No a světe div se, já začala opravdu hubnout. 

Díky KetoMixu jsem za 11. týdnů zhubla skoro to, co jsem v těhotenství nabrala. Mé výsledky mě tak nakoply, že jsem měla chuť stále pokračovat. A časem se dopracovat ke své vysněné váze. 

Než jsem ale KetoMix objednala, přidala jsem se do facebookové skupiny KetoMix poradna CZ & SK. Tam jsem sledovala pokroky druhých a viděla jsem, že to není jen klamavá reklama jako ostatní diety. Byli tam skuteční lidé, jejich příběhy a všem to fungovalo. Tak jsem začala věřit, že mi KetoMix také pomůže. 

Potřebovala jsem vidět změny hned na začátku, a ne až po dlouhém namáhání. A s KetoMixem opravdu přišly už po prvním týdnu. Rozhodla jsem se tedy objednat dietu na 4 týdny. Musím říct, že jsem neměla problém s žádným jídlem, chutí ani formou. 

Čtyři týdny uběhly a já se poté rozhodla z jídel KetoMix dále ponechat koktejly s příchutěmi. Je to nejrychlejší a opravdu mi to chutná. Když mě přepadla chuť na něco sladkého, tak jsem doma měla připravené čokoládové a jahodové tyčinky. Můžete jimi nahradit jedno jídlo, prostě ideální svačinka ke kafíčku :-). Nebo čekankovo-arašídový krém, KetoMix sušenky či čtvereček KetoMix čokolády. Už nemám pocity hladu, zbývá mi energie, a dokonce jsem konečně začala cvičit!

Má proměna překvapila i mé okolí. Zejména kamarádky. Chtěly vědět více, sledovaly mé výsledky a samy viděly, že KetoMix funguje. Vše jsem jim vysvětlila, a některé z nich se do hubnutí také pustily. 

Také bojujete s váhou? Hned se do toho pusťte. HNED, ne až v pondělí ;-).

 

Zdraví vás,

Nikol