Také celý život experimentujete s dietami? Veronika vám prozradí, co jí konečně pomohlo

Celý život jsem byla na různých dietách, ale bez úspěchu. Žádnou z nich jsem totiž nikdy nezvládla držet déle než týden. Jsem přesně ten typ, který přes den může pít jen vodu a kávu, ale večer se naláduje grilovaným masem a k tomu si dá hranolky. Až s KetoMixem jsem pochopila, že můj celoživotní boj byl hlavně s nepravidelnou stravou.

Obrázek článku

KetoMix dieta mě ale motivovala už od samého začátku. I když mi okolí tvrdilo, že to budou vyhozené peníze a nevydržím to, šla jsem si za svým. Už to mě povzbuzovalo a chtěla jsem jim dokázat, že to prostě dám! A každodenní úbytek na váze, který jsem viděla, mne posouval vpřed.

Jasně, že byly chvíle, kdy jsem slintala nad svíčkovou se šesti nebo nad sušenkou, kterou bych si dala ke kávě. Ale vytvořila jsem si záchranu. KetoMix čokoládová tyčinka byla, a pořád je, mou nejvěrnější společnicí :). Během chvíle jsem s ní všechny ty chutě zahnala.

Nikdy jsem neměla čas ani chuť si vyvařovat. Možná proto mi KetoMix od jiných diet tolik vyhovoval. Tohle shledávám jako další veliké plus KetoMix diety. Všechna jídla mám během chvilky připravená a nebo je můžu jen rozbalit a sníst.

veronika_promena

Spousta lidí mě odrazovala, že kila naberu znovu zpátky. Mnoho z nich tvrdilo, že mé výsledky z diety na mně nejsou vůbec poznat. Jenže já jsem je poznala hned. Když jsem si třeba oblékla kalhoty a zjistila, že jsou mi velké. Začala jsem tak vytahovat oblečení, které jsem už dlouho měla schované na dně skříně – jenže i tohle mi bylo veliké!

Jsem ráda, že mě mé okolí nakonec od KetoMix diety neodradilo. Podporu jsem získala na facebookové poradně. Mnozí jsou na tom stejně jako já, a taky mají občas slabší dny a chutě „zhřešit“.

Když jsem poprvé narazila na KetoMix dietu, říkala jsem si, že výsledky, které slibují, nemohou být reálné. To jsem se ale mýlila. Kromě toho, že mě dieta naučila jíst pravidelně, pít hodně vody mi připomněla, že existuje i zelenina. Ale hlavně – KetoMix mi pomohl se sebevědomím. Konečně se cítím mnohem lépe a sama se sebou. Nakupování oblečení se stalo mou zálibou a ne povinností :). Ještě ale nekončím, KetoMix jídla si budu určitě kupovat i dál a ráda je zařadím do běžné stravy. Už si to bez nich neumím představit. ☺

Vaše fotky motivovaly mě. Tak snad ty mé budou motivovat vás!