Sbohem nadbytečná kila!

Ahoj, jmenuji se Blanka a je mi 40 let. Nemám to štěstí, že bych byla od přírody super štíhlá. Ba naopak, s váhou bojuji už od puberty.

promena_BV_nahled

Nemůžu ale vše shazovat na genetiku. Vždycky jsem ráda jedla a moc mi chutnalo. I když jsem se snažila jíst zdravě, nedokázala jsem se držet přiměřených porcí jídla. Říká se „jíst do polosyta“, to ale u mě nikdy neplatilo. A neměla jsem ani problém dvakrát si ještě přidat. I z malého dietního talíře se salátem se rázem stala celá mísa. Problém mi také dělalo jíst pravidelně.
V těhotenství jsem navíc výrazně nabrala další kila. A ta se mi už nepodařila nikdy shodit. Stále jsem se na něco vymlouvala a hubnutí oddalovala.

Přišel ale den, kdy jsem se na sebe kvůli tomu strašně naštvala a řekla si, že takhle už dál vypadat nechci. Začala jsem hledat rady a tipy, jak spolehlivě zhubnout a objevila jsem KetoMix. To, co jsem se dočetla mě zaujalo a povzbudilo to i mé odhodlání. Řekla jsem si, že to tentokrát už zvládnu.

Přiznám se, na začátku jsem byla skeptická a dohledávala jsem si o KetoMixu další informace. Co mě nakonec přesvědčilo, byly příběhy těch, kteří s KetoMixem už zhubli. A hlavně výsledky ostatních bojovníků ve facebookové skupině KetoMix. Tak jsem se do toho pustila také. Dokonce se mi podařilo zapojit i kamarádku, se kterou jsme se po celou dobu hubnutí navzájem podporovaly. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

Blanka V po (1)

Podařila se mi zhubnout i ta nabraná kila z těhotenství. Po KetoMixu si stále váhu udržuji. Nebudu lhát, to, co si nejvíce užívám, jsou obdivné reakce mého okolí. Ještě bych ráda pár kilo shodila, a tak mám v plánu přejít alespoň na 3 týdny do první fáze.
S KetoMixem jsem se naučila pravidelně jíst, po 3 hodinách, aniž bych měla pocit hladu. V dietě jsem vyzkoušela a vystřídala nové recepty. Má kamarádka navíc začala vařit a péct pro nás obě a skoro každý den mi dovezla nějaké dobroty. Po kterých jsem nestrádala. Jídla mi upřímně moc chutnala a v pohodě jsem zvládla dodržet i úplnou absenci alkoholu. V první fázi jsem byla 6 týdnů a poté přešla na téměř dva měsíce do fáze druhé.

Jsem strašně ráda, že jsem se do hubnutí s KetoMixem pustila mohu ho jen doporučit. Obvykle nedám na reklamy na hubnutí a fotografie „před a po“, které většinou procházejí retuší. Ale s KetoMixem to tak není. Hubnutí s ním opravdu funguje. Jako jedna z mnoha jsem živoucím důkazem.
Držím palce všem, kteří váhají, aby se rozhodli stejně jako já.

A přeji sbohem nadbytečným kilogramům :).

 

 

Koupit ochutnávací balíček na 7 dnů >>

Koupit výhodný balíček na 4 týdny >>


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč