Sbohem nadbytečná kila!

Ahoj, jmenuji se Blanka a je mi 40 let. Nemám to štěstí, že bych byla od přírody super štíhlá. Ba naopak, s váhou bojuji už od puberty.

promena_BV_nahled

Nemůžu ale vše shazovat na genetiku. Vždycky jsem ráda jedla a moc mi chutnalo. I když jsem se snažila jíst zdravě, nedokázala jsem se držet přiměřených porcí jídla. Říká se „jíst do polosyta“, to ale u mě nikdy neplatilo. A neměla jsem ani problém dvakrát si ještě přidat. I z malého dietního talíře se salátem se rázem stala celá mísa. Problém mi také dělalo jíst pravidelně.
V těhotenství jsem navíc výrazně nabrala další kila. A ta se mi už nepodařila nikdy shodit. Stále jsem se na něco vymlouvala a hubnutí oddalovala.

Přišel ale den, kdy jsem se na sebe kvůli tomu strašně naštvala a řekla si, že takhle už dál vypadat nechci. Začala jsem hledat rady a tipy, jak spolehlivě zhubnout a objevila jsem KetoMix. To, co jsem se dočetla mě zaujalo a povzbudilo to i mé odhodlání. Řekla jsem si, že to tentokrát už zvládnu.

Přiznám se, na začátku jsem byla skeptická a dohledávala jsem si o KetoMixu další informace. Co mě nakonec přesvědčilo, byly příběhy těch, kteří s KetoMixem už zhubli. A hlavně výsledky ostatních bojovníků ve facebookové skupině KetoMix. Tak jsem se do toho pustila také. Dokonce se mi podařilo zapojit i kamarádku, se kterou jsme se po celou dobu hubnutí navzájem podporovaly. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

Blanka V po (1)

Podařila se mi zhubnout i ta nabraná kila z těhotenství. Po KetoMixu si stále váhu udržuji. Nebudu lhát, to, co si nejvíce užívám, jsou obdivné reakce mého okolí. Ještě bych ráda pár kilo shodila, a tak mám v plánu přejít alespoň na 3 týdny do první fáze.
S KetoMixem jsem se naučila pravidelně jíst, po 3 hodinách, aniž bych měla pocit hladu. V dietě jsem vyzkoušela a vystřídala nové recepty. Má kamarádka navíc začala vařit a péct pro nás obě a skoro každý den mi dovezla nějaké dobroty. Po kterých jsem nestrádala. Jídla mi upřímně moc chutnala a v pohodě jsem zvládla dodržet i úplnou absenci alkoholu. V první fázi jsem byla 6 týdnů a poté přešla na téměř dva měsíce do fáze druhé.

Jsem strašně ráda, že jsem se do hubnutí s KetoMixem pustila mohu ho jen doporučit. Obvykle nedám na reklamy na hubnutí a fotografie „před a po“, které většinou procházejí retuší. Ale s KetoMixem to tak není. Hubnutí s ním opravdu funguje. Jako jedna z mnoha jsem živoucím důkazem.
Držím palce všem, kteří váhají, aby se rozhodli stejně jako já.

A přeji sbohem nadbytečným kilogramům :).

 

 

Koupit ochutnávací balíček na 7 dnů >>

Koupit výhodný balíček na 4 týdny >>