Rok po dietě a žádný jojo efekt!

Dobrý den, jmenuji se Nikola a ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti s KetoMix dietou.
O tomto způsobu stravování jsem se dozvěděla od kamarádky. Celou její proměnu s dietou KetoMix jsem bedlivě sledovala. Podařilo se jí neuvěřitelně zhubnout a dnes jí to neskutečně sekne a hodně omládla.

Snímek obrazovky 2021-12-02 140833

S váhou jsem se začala trápit po druhém porodu. Tehdy jsem hodně přibrala. Samozřejmě mi zdravá dvojčátka dělala radost, ale těhotenských kil jsem se dlouho nemohla zbavit. Chvíli mi trvalo, než jsem se k redukci jídelníčku vůbec odhodlala. Příběh mé kamarádky mě sice nalákal, ale nestačilo to. Až jsem se jednoho dne lekla vlastního odrazu v zrcadle. Celé Vánoce 2019 jsem se raději všem zrcadlům vyhýbala. Odpor podívat se na sebe byl pro mě ten největší impuls začít se sebou něco dělat.

Nový rok 2020 jsem tak začala s dietou KetoMix na váze 92,9 kg při výšce 170 cm. Osm týdnů jsem striktně a bez prohřešků dodržovala první fázi diety. Další čtyři týdny jsem pak pokračovala ve druhé fázi. Naštěstí mi všechna jídla chutnala a neměla jsem s ničím problém. Na KetoMix dietě mě také bavilo sdílení zkušeností s ostatními ze skupiny na Facebooku. Všichni se tam motivují a podporují navzájem. Když jsem si s něčím nevěděla rady, vždy mi pomohly úžasné výživové poradkyně na www.ketomix.cz, kterým jsem se mohla ozvat kdykoliv každý den od 8 ráno do 11 večer.

Když jsem se po 12 týdnech hubnutí zvážila, zůstala jsem v šoku. Snad poprvé mě má osobní váha mile překvapila. Zhubla jsem ještě více, než jsem si na začátku vysnila. Nakupování oblečení před dietou jsem si neužívala tolik jako jiné ženy. Právě naopak. Často jsem si nemohla koupit kousek, který se mi zrovna líbil. Protože mi neseděl. Nezbývalo mi nic jiného, než nosit to, do čeho se zkrátka vejdu. Díky shozeným kilům a nové postavě se to otočilo. Dnes si užívám, když vklouznu do klasické velikosti oblečení.

Pro ty, kteří dietě nevěří a říkají něco o jojo efektu. Já jsem si váhu UDRŽELA. Už jsem rok po dietě a žádný jojo efekt se nedostavil. V novém jídelníčku jsem si ponechala proteinové koktejly, které jsou pro mě rychlou a chutnou náhradou běžné snídaně. A v kabelce mi nikdy nechybí proteinová tyčinka. Nestane se mi tak, že bych se zapomněla najíst, i když jsem někde na cestách.

Díky KetoMixu jsem také začala přemýšlet nad tím, co a kdy jím. Což je velmi důležité. Ještě důležitější pak je uvědomit si, že jíst se musí! Ráda bych ještě zhubla. Znovu jsem tak začala s KetoMix dietou, protože z vlastní zkušenosti vím, že tento způsob hubnutí funguje.

Jestli nad KetoMix dietou váháte, podobně jako já na začátku, a nedokážete se rozhodnout, třeba vám právě můj příběh pomůže. Ze srdce vám dietu doporučuji a značce KetoMix děkuji za navrácené sebevědomí, mladistvý vzhled a chuť do života!

Vaše spokojená zákaznice, Nikola