Milena zhubla víc, než si sama přála. Nejvíc ji bavila kompletní obměna šatníku

Zdravím vás, jmenuji se Milena. 

Věřte mi, že po dvaceti letech držení všech možných diet, postupného přibírání a zase hubnutí, jsem už nedoufala, že se jednou dostanu na rozumnou váhu. Pomalu jsem se tak smiřovala se svými 112 kily. Díky KetoMixu jsem ale přišla na to, že za mé nadbytečné kilogramy mohly hlavně špatné stravovací návyky a také nedostatek pohybu. Jedla jsem pouze dvakrát denně, z toho převážně samé sladké. A nějaký pitný režim jsem vůbec neřešila.

Snímek obrazovky 2021-12-02 144001

Letos mi bude 50 let a k narozeninám jsem si velmi přála jednu věc. Aby mi to na fotografiích z oslavy slušelo a sama sobě jsem se líbila. 

Velkou motivací k tomu, abych se sebou začala něco dělat, byl i můj zdravotní stav. U lékaře mi naměřili vysoký tlak a později jsem začala trpět i bolestmi kotníku. Uvědomovala jsem si, že vysoký tlak je jen začátek a že společně s ním mohou přijít i další nepříjemné zdravotní komplikace. To mě pořádně vyděsilo. Byl to pro mě vztyčený varovný prst.   

O hubnutí jsem neustále přemýšlela. Párkrát jsem i navštívila webové stránky KetoMix. Pročítala jsem si všechny příběhy zákazníků, pravidla diety a studovala KetoMix recepty. V hlavě mi pořád běželo, že chci přeci k padesátinám hezčí a zdravější tělo. Až jsem se nakonec odhodlala KetoMix vyzkoušet. Začala jsem balíčkem na 4 týdny. Nevěřila jsem ale, že to bude fungovat. Proto nemám ani žádné fotografie PŘED dietou. Na začátku jsem si vysnila cílovou váhu. A musím podotknout, ani ve snu by mě nenapadlo, že se k ní někdy vůbec přiblížím. 

V první fázi KetoMix diety se mi líbilo, že jsem se nemusela stresovat počítáním sacharidů, tuků, natož kalorií. Problém mi dělal akorát pitným režim, obecně totiž piju málo. Zvládla jsem tak vypít maximálně dva litry vody.  Také mi vyhovovala skladba pěti jídel denně. Jen těch 500 g zeleniny na mě bylo někdy moc. Nicméně už po prvním týdnu s dietou KetoMix jsem zhubla první kila. A to jsem si ještě říkala, že je to málo oproti ostatním ve skupině na Facebooku. Další týden jsem ale zase něco málo shodila. A tímto tempem mi má osobní váha ukazovala čím dál menší číslo.

Co mi při hubnutí velmi pomohlo? Byla to KetoMix facebooková poradna CZ a SK. Nacházela jsem tam mimo jiné výborné recepty, které se z KetoMix jídel daly jednoduše připravit. Skvělé slané i sladké pokrmy, které jsem si mohla dát bez výčitek ke snídani, k obědu, k večeři nebo na svačinu. 

Když jsem kdykoliv předtím držela nějakou dietu, nejvíc mi chybělo sladké. To ale u diety KetoMix neplatí. Díky receptům na zdravé mlsání z FB skupiny a velké nabídce KetoMix dezertů v podobě čokolád, sušenek nebo oříškových krémů, si mohu dopřát i něco sladkého ke kávě. 

Po 14 týdnech jsem shodila nemalý obnos kilogramů.  Byla jsem nadšená! V lednu jsem už přešla do třetí fáze. A v hubnutí jsem pokračovala. Po dalších 14 týdnech jsem se skutečně dostala na váhu, kterou jsem si přála. Vlastně to bylo ještě méně, než jsem si na začátku vysnila! Nemožné se stalo skutečným a já jsem za sebou nechala enormní množství váhy. Pokaždé když se vážím, pořád tomu sama nedokážu uvěřit. 

Mé okolí si samozřejmě začalo všímat, jak se měním. Pochválili mě, ale sem tam mě upozornili na to, že mohu kvůli jojo efektu zase nabrat vše zpátky. Počítám s tím, že nějaké to kilo může jít nahoru. Budu se ale snažit, aby se tak nestalo. Do konce roku 2021 bych ráda zhubla ještě pár kilo. Doufám, že se mi to podaří. A jestli ne, vrátím se zpět ke KetoMix jídelníčku. 

Nejenže se mi podařilo zhubnout, ale zlepšil se i můj zdravotní stav. Vysoký tlak už mě netrápí a kotník také přestal bolet. Na mé tělesné proměně mě ale nejvíc bavila celková obměna šatníku. Už mi nesedí ani ty nejmenší velikosti oblečení, které jsem dřív nosila. Jsou mi naopak velké!

Poctivě jsem se řídila manuálem a KetoMix dietu striktně dodržovala. Nehřešila jsem a začala jsem se více hýbat. Dokonce i cvičit. To je, myslím, základ, jak všechno zvládnout. Za celou dobu jsem zhřešila jen jednou. To už ručička váhy ukazovala mnohem méně než na začátku. S kamarádkami u vína jsem neodolala sýru, klobáskám a jednohubkám. Hned druhý den jsem ale začala zase s KetoMix jídly.  

Teď mne čeká ta těžší část – nepřibrat. Dnes už vím, že na sobě chci stále pracovat. Cvičit, hlídat si pitný režim a dodržovat pravidelnou stravu. Pohlídám si příjem cukrů a tuků. A součástí mého nového jídelníčku zůstanou i KetoMix koktejl, palačinky, polévky a kaše jako příležitostné svačiny. Pokud mě bude honit mlsná, dám před těmi běžnými přednost KetoMix sušenkám s kousky čokolády, proteinové tyčince nebo proteinovým chipsům!

Vaše spokojená zákaznice, Milena