Nikdy jsem nedoufala, že to půjde tak snadno

Ahoj, jmenuji se Regina a mé problémy s kily navíc začaly po druhém těhotenství. Když jsem si po porodu stoupla na váhu, ručička se zastavila na 70 kg, a to už bylo při mé výšce 150 cm celkem dost.

regina_hejlikova_promena

Zůstala jsem v šoku. Ihned jsem si upravila jídelníček a začala každý den cvičit. Ani po měsíci se mé snažení ale na váze nijak neprojevilo.

Byla jsem zoufalá a ztrácela jsem veškerou naději. V práci jsem ale narazila na kolegyni, která pořádně zhubla. Byla jsem samozřejmě zvědavá, jak se jí to povedlo. Tak jsem neváhala a na vše se jí zeptala. Naštěstí se se mnou o své “tajemství” podělila. Prozradila mi, že k její vysněné postavě jí pomohl KetoMix.

Poté, co u mě nezabrala vlastní úprava jídelníčku, jsem ani chvilku neváhala a hned si objednala balíček na 4 týdny. Neměla jsem co ztratit. Vlastně ano, ta nabraná kila. A to se mi povedlo!

První fázi KetoMix diety jsem držela 8 týdnů. Neměla jsem problém a rychle si na nový režim zvykla. Vyhovoval mi. Jedla jsem pravidelně. Samotná KetoMix jídla obsahují veškeré vitamíny a minerály, takže tělo dostává vše, co potřebuje. Proto jsem ani neužívala žádné speciální doplňky stravy. Přikoupila jsem si akorát KetoMix kolagen, který podporuje pružnost pokožky. Nechtěla jsem, aby mi po hubnutí zůstaly nějaké viditelné následky.

Ve druhé fázi jsem jedla 3 KetoMix jídla a další dvě jsem si už připravovala sama. S manuálem, který je plný receptů, to šlo hladce, i když nejsem žádná velká kuchařka. Právě teď jsem ve třetí fázi, která je udržovací. Vařím si sama, ale musím přiznat, že KetoMix koktejlů jsem se nevzdala. Moc mi chutnají a dávám si je pravidelně k snídani.

Všechna jídla jsou velice chutná, připravují se velmi jednoduše a hlavně rychle. Proto některá z nich zůstávají v mém jídelníčku i po dietě. Třeba KetoMix proteinovou tyčinku s příchutí čokolády mám jako ideální svačinku vždy ve své kabelce.

I když pro mě začátky byly hodně těžké, zvládla jsem to. A dietu jsem držela opravdu poctivě. Něco jsem ztratila a něco získala. Zbavila jsem se nechtěných kil a získala jsem novou energii! Najednou jsem už nebyla pořád tak unavená jako předtím, když jsem se stravovala nezdravým jídlem a sladkostmi.

Díky KetoMixu jsem se naučila konečně správně jíst. Zdravá jídla, více bílkovin a především hodně zeleniny je pro mě základ.

Všichni obdivují, jak moc jsem se změnila, a ptají se, jak se mi to podařilo. Proto bych velmi ráda proteinovou dietu KetoMix všem doporučila. Zase jsem ve svém těle šťastná a cítím se sama sebou!

Na nic nečekejte a pusťte se do toho, opravdu to stojí za to!
R.