Lenka si na jídle vypěstovala závislost. Dnes se cítí tak skvěle, jako nikdy předtím

Jmenuji se Lenka, je mi 26 let a jsem maminkou dvou dětí. 

Ve svém těle jsem se už delší dobou necítila dobře. Vyzkoušela jsem různé ,,diety“, ale pokaždé jsem to vydržela jen pár dní. Většinou jsem ztratila motivaci a vrátila se ke svým starým stravovacím návykům. Došlo to až tak daleko, že jsem se začala z nudy přejídat a nejvíce, když u toho nikdo nebyl. Tou dobou jsem byla na jídle opravdu závislá.

lenka_f_promena

Po dětech mi zůstalo velké břicho a s mou špatnou stravou váha jenom stoupala. Dostala jsem se až na 110 kg. A tak jsme s manželem hledali, co by mi mohlo pomoct. Chtěla jsem se zase ve svém těle cítit dobře. Naštěstí jsme na internetu narazili na KetoMix. Po přečtení skvělých recenzí od zákazníků, kteří sdíleli svůj příběh, jsme se rozhodli, že to sami vyzkoušíme. 

První dny byly hodně náročné, protože jsem byla zvyklá jíst nadměrné množství jídla. Ale za dalších pár dní jsem si na nový režim zvykla. Chutě na sladké mě úplně opustily a naučila jsem dodržovat pravidelný pitný režim. Dřív jsem vypila maximálně jeden litr denně a převážně to byla káva.

Jen za první měsíc se výsledky dostavovaly opravdu rychle. A centimetrů jenom ubývalo. První fázi jsem držela 8 týdnů. Na facebookové skupině jsem našla obrovské množství zdravých a nízkosacharidových receptů, které, přestože jsou zdravé, chutnají skvěle.

Jsem opravdu nadšená, protože jsem se nikdy předtím necítila tak skvěle. Za sebe mohu KetoMix stoprocentně doporučit. Příprava všech jídel je rychlá a jednoduchá, navíc skvěle chutnají! Všechna KetoMix jídla jsem zpracovala a nic nevyhodila. Za 14 týdnů jsem zhubla ještě více, než jsem si na začátku vůbec dokázala představit. 

Svůj šatník jsem musela kompletně vyměnit.  S novým zdravým stravováním určitě nekončím a pokračuji dál, protože se jednoduše cítím skvěle :)!