Slané muffiny pro každou příležitost

Slané muffiny jsou ideálním jídlem snad pro každou část dne. Díky rychlé přípravě je můžete upéct čerstvé na snídani, podávat druhý den ke svačině nebo s nimi pohostit přátelé při nečekané návštěvě.

Stačí rozmíchat KetoMix sýrovou omeletu s vodou, přidat pažitku, semínka a šoupnout do trouby. Za 20 minut máte hotové perfektně vyvážené jídlo. Recept můžete obohatit o vaše oblíbené koření a povolené potraviny, fantazii se meze nekladou.

Co budete potřebovat:

Postup

Muffiny připravte ze směsi na KetoMix sýrovou omeletu a vody, přidejte hodně pažitky. Naplňte formy na muffiny, které předtím vytřete kokosovým olejem. Posypte semínky nebo oříšky a dejte péct na 20 minut do trouby na 180 °C.

Slane_muffiny_full_hd

Dobrou chuť!

Monika Rychlovská Tělupilová
Výživová poradkyně KetoMix


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.