Slané muffiny pro každou příležitost

Slané muffiny jsou ideálním jídlem snad pro každou část dne. Díky rychlé přípravě je můžete upéct čerstvé na snídani, podávat druhý den ke svačině nebo s nimi pohostit přátelé při nečekané návštěvě.

Stačí rozmíchat KetoMix sýrovou omeletu s vodou, přidat pažitku, semínka a šoupnout do trouby. Za 20 minut máte hotové perfektně vyvážené jídlo. Recept můžete obohatit o vaše oblíbené koření a povolené potraviny, fantazii se meze nekladou.

Co budete potřebovat:

Postup

Muffiny připravte ze směsi na KetoMix sýrovou omeletu a vody, přidejte hodně pažitky. Naplňte formy na muffiny, které předtím vytřete kokosovým olejem. Posypte semínky nebo oříšky a dejte péct na 20 minut do trouby na 180 °C.

Slane_muffiny_full_hd

Dobrou chuť!

Monika Rychlovská Tělupilová
Výživová poradkyně KetoMix


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč