„KetoMix mi pomohl s váhou i se zdravotními problémy z mládí,“ říká Vladimír

Ahoj, jmenuji se Vladimír. Celý život jsem měl zdravotní problémy, nemohl jsem kvůli nim nikdy sportovat. Lékaři mi dokonce zakázali i jízdu na kole nebo plavání a ve škole jsem byl osvobozen od tělesné výchovy. Bohužel s takto nemocnými dětmi to tak bylo.

Vladimir_promena

Upřímně jsem nikdy svou váhu moc neřešil. A to se vždy pohyboval kolem 100 kg. Když mi bylo 30, začal jsem nabírat. A ve 47 letech jsem skončil s 127,5 kg.

Tehdy mi lékař doporučil zhubnout. Rozhodl jsem se tedy zkusit KetoMix. Dietu jsem zahájil 18. 7. s váhou 127,5 kg. Po prvním týdnu kontrolního vážení jsem už zhubl svá první kila. Vím, že se za tím skrývala převážně voda, ale i tak mě to velmi potěšilo a motivovalo pokračovat dál. 8 týdnů, jsem se držel pěti jídel KetoMix a půl kila zeleniny denně. Maximálně jsem jedl 20 g oříšků, 20 g povoleného ovoce a samozřejmě jsem dodržoval pitný režim. Úplně jsem vyřadil alkoholické nápoje i včetně vinného střiku. Povedlo se mi zbavit té těžké váhy, která mi už znemožňovala i normální pohyb.

Pokračoval jsem tedy s druhou fází. Ta se lišila tím, že jsem jedl už jen tři jídla KetoMix denně a k tomu dvě klasická s kilem doporučené zeleniny.

14. 9. jsem se dostal na mou studentskou váhu.

KetoMix mě naučil mnoho důležitých věcí. Hlavně jíst pravidelně, od té doby jím pětkrát denně a z toho stále jedno jídlo KetoMix. K dnešnímu dni nepřibírám, ale naopak stále hubnu. Musím ale dodat, že jsem nikdy necvičil a asi ani nezačnu.

Musel jsem obměnit celý šatník. Moji známí mě nepoznávají, a to bývá příjemné. Rád bych, skrze můj příběh, chtěl KetoMixu ze srdce poděkovat. Nejen, že mi pomohl s váhou, ale i s mými zdravotními problémy z mládí. Srovnal se mi tlak, a při procházkách se psem už se nezadýchávám.

Se srdečným pozdravem,
Vladimír Borák


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč