„KetoMix mi pomohl s váhou i se zdravotními problémy z mládí,“ říká Vladimír

Ahoj, jmenuji se Vladimír. Celý život jsem měl zdravotní problémy, nemohl jsem kvůli nim nikdy sportovat. Lékaři mi dokonce zakázali i jízdu na kole nebo plavání a ve škole jsem byl osvobozen od tělesné výchovy. Bohužel s takto nemocnými dětmi to tak bylo.

Vladimir_promena

Upřímně jsem nikdy svou váhu moc neřešil. A to se vždy pohyboval kolem 100 kg. Když mi bylo 30, začal jsem nabírat. A ve 47 letech jsem skončil s 127,5 kg.

Tehdy mi lékař doporučil zhubnout. Rozhodl jsem se tedy zkusit KetoMix. Dietu jsem zahájil 18. 7. s váhou 127,5 kg. Po prvním týdnu kontrolního vážení jsem už zhubl svá první kila. Vím, že se za tím skrývala převážně voda, ale i tak mě to velmi potěšilo a motivovalo pokračovat dál. 8 týdnů, jsem se držel pěti jídel KetoMix a půl kila zeleniny denně. Maximálně jsem jedl 20 g oříšků, 20 g povoleného ovoce a samozřejmě jsem dodržoval pitný režim. Úplně jsem vyřadil alkoholické nápoje i včetně vinného střiku. Povedlo se mi zbavit té těžké váhy, která mi už znemožňovala i normální pohyb.

Pokračoval jsem tedy s druhou fází. Ta se lišila tím, že jsem jedl už jen tři jídla KetoMix denně a k tomu dvě klasická s kilem doporučené zeleniny.

14. 9. jsem se dostal na mou studentskou váhu.

KetoMix mě naučil mnoho důležitých věcí. Hlavně jíst pravidelně, od té doby jím pětkrát denně a z toho stále jedno jídlo KetoMix. K dnešnímu dni nepřibírám, ale naopak stále hubnu. Musím ale dodat, že jsem nikdy necvičil a asi ani nezačnu.

Musel jsem obměnit celý šatník. Moji známí mě nepoznávají, a to bývá příjemné. Rád bych, skrze můj příběh, chtěl KetoMixu ze srdce poděkovat. Nejen, že mi pomohl s váhou, ale i s mými zdravotními problémy z mládí. Srovnal se mi tlak, a při procházkách se psem už se nezadýchávám.

Se srdečným pozdravem,
Vladimír Borák