Ivě stačilo 14 týdnů pevné vůle a je z ní jiný člověk

Jmenuji se Iva a mé motto zní: „Dieta vás musí především bavit. A mě s KetoMixem bavila neskutečně“

Iva_promena

Sice jsem stydlivá, ale rozhodla jsem se, že i já se podělím o svůj příběh. Jestli se do diety bojíte pustit, možná vás ten můj inspiruje. Je vás totiž určitě mnoho, kteří se sebou už dávno chtějí něco udělat.

Můj příběh s KetoMixem začal minulý rok v srpnu. Protože mám časově náročnou práci nebyla jsem nikdy schopná držet se pravidelné stravy. A to nemluvím o tom, co jsem všechno večer dokázala sníst, v klidu u televize, kdy jsem si vychutnávala si každé sousto. Vážila jsem se zřídka, tak jak jsem měla náladu. A ručička na váze stále ukazovala na vyšší a vyšší číslo.

Chtěla jsem zhubnout, ale nepomáhalo ani cvičení. Chybělo k tomu jen velmi málo a má váha už hraničila s obezitou. Uvědomila jsem si, že se něco musí opravdu změnit.

A tak jsem se konečně rozhodla. Moje nadváha se mi nakonec stala tou největší motivací. Věděla jsem ale, že potřebuji jasně daná pravidla a vědět kdy a co můžu jíst. Potřebovala jsem prostě pomocníka, se kterým to půjde. Na internetu jsem narazila na dietu KetoMix. Četla jsem si kladné recenze, a líbilo se mi, že má jasně zavedený jídelníček, kterého se budu moci držet. A bylo rozhodnuto.

Hned po týdnu jsem zjistila, že mi dieta prospívá a baví mě to. Připravovala jsem si s radostí všechna jídla, vymýšlela jsem dokonce nové recepty, účastnila se diskuzí a sdílela své zkušenosti ve facebookové skupině KetoMix.

Stačilo 14 týdnů pevné vůle a ze mě je dnes úplně jiný člověk. Znovu se směju a užívám si radost z maličkostí. Nejen že jsem zhubla, ale jsem na tom psychicky mnohem lépe. Znovu jsem ožila. KetoMix mi změnil život. A i když už nemusím, určitě si jednou za den nějaké jídlo od KetoMix připravím. Je totiž tolik variant, co z něj připravit, že jsem ještě všechny nestačila vyzkoušet. Všechna KetoMix jídla jsou úžasná a chutná. Proto mi v životě zůstanou asi navždy.

PO

A jak jsem nakonec dopadla? S KetoMixem jsem se dostala skoro na svou vysněnou váhu. Od ledna jsem začala znovu. Chci zhubnout poslední kila, které mi chybí k mé naprosté spokojenosti. Po „vánoční pauze“ jsem si naordinovala znovu F1.

Celá dieta mi přinesla víc, než jen hubenější tělo. Začala jsem skutečně pravidelně jíst, hlídat si pitný režim i příjem kalorií. Má proměna mi dělá radost a konečně můžu být spokojená.

Chtěla bych svým příběhem motivovat co nejvíce lidí, kteří ještě nad dietou váhají. Už se mi to částečně podařilo u mých známých, ti už s KetoMixem začali. :-)

Moc, moc držím palce všem, kteří si vybrali KetoMix ke změně životního stylu a zevnějšku. Vydržte to... bude to stát za to!

Iva

PS: Děkuji KetoMixu a celému týmu poradkyň a úžasné facebookové stránce za to, že můžu být konečně sama sebou.
Děkuji za vše


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč