Ivě stačilo 14 týdnů pevné vůle a je z ní jiný člověk

Jmenuji se Iva a mé motto zní: „Dieta vás musí především bavit. A mě s KetoMixem bavila neskutečně“

Iva_promena

Sice jsem stydlivá, ale rozhodla jsem se, že i já se podělím o svůj příběh. Jestli se do diety bojíte pustit, možná vás ten můj inspiruje. Je vás totiž určitě mnoho, kteří se sebou už dávno chtějí něco udělat.

Můj příběh s KetoMixem začal minulý rok v srpnu. Protože mám časově náročnou práci nebyla jsem nikdy schopná držet se pravidelné stravy. A to nemluvím o tom, co jsem všechno večer dokázala sníst, v klidu u televize, kdy jsem si vychutnávala si každé sousto. Vážila jsem se zřídka, tak jak jsem měla náladu. A ručička na váze stále ukazovala na vyšší a vyšší číslo.

Chtěla jsem zhubnout, ale nepomáhalo ani cvičení. Chybělo k tomu jen velmi málo a má váha už hraničila s obezitou. Uvědomila jsem si, že se něco musí opravdu změnit.

A tak jsem se konečně rozhodla. Moje nadváha se mi nakonec stala tou největší motivací. Věděla jsem ale, že potřebuji jasně daná pravidla a vědět kdy a co můžu jíst. Potřebovala jsem prostě pomocníka, se kterým to půjde. Na internetu jsem narazila na dietu KetoMix. Četla jsem si kladné recenze, a líbilo se mi, že má jasně zavedený jídelníček, kterého se budu moci držet. A bylo rozhodnuto.

Hned po týdnu jsem zjistila, že mi dieta prospívá a baví mě to. Připravovala jsem si s radostí všechna jídla, vymýšlela jsem dokonce nové recepty, účastnila se diskuzí a sdílela své zkušenosti ve facebookové skupině KetoMix.

Stačilo 14 týdnů pevné vůle a ze mě je dnes úplně jiný člověk. Znovu se směju a užívám si radost z maličkostí. Nejen že jsem zhubla, ale jsem na tom psychicky mnohem lépe. Znovu jsem ožila. KetoMix mi změnil život. A i když už nemusím, určitě si jednou za den nějaké jídlo od KetoMix připravím. Je totiž tolik variant, co z něj připravit, že jsem ještě všechny nestačila vyzkoušet. Všechna KetoMix jídla jsou úžasná a chutná. Proto mi v životě zůstanou asi navždy.

PO

A jak jsem nakonec dopadla? S KetoMixem jsem se dostala skoro na svou vysněnou váhu. Od ledna jsem začala znovu. Chci zhubnout poslední kila, které mi chybí k mé naprosté spokojenosti. Po „vánoční pauze“ jsem si naordinovala znovu F1.

Celá dieta mi přinesla víc, než jen hubenější tělo. Začala jsem skutečně pravidelně jíst, hlídat si pitný režim i příjem kalorií. Má proměna mi dělá radost a konečně můžu být spokojená.

Chtěla bych svým příběhem motivovat co nejvíce lidí, kteří ještě nad dietou váhají. Už se mi to částečně podařilo u mých známých, ti už s KetoMixem začali. :-)

Moc, moc držím palce všem, kteří si vybrali KetoMix ke změně životního stylu a zevnějšku. Vydržte to... bude to stát za to!

Iva

PS: Děkuji KetoMixu a celému týmu poradkyň a úžasné facebookové stránce za to, že můžu být konečně sama sebou.
Děkuji za vše