„Chtěla jsem vypadat jako princezna.“

Snažíte se shodit, ale pořád jste nenašli správný způsob nebo dostatečnou motivaci? Třeba vás nakopne příběh Zuzky, která celý život bojovala s váhou. A teď se jí konečně podařilo zhubnout. Víte jak?

Zuzka KetoMix

Ahoj, jmenuji se Zuzka a je mi 28 let. Na KetoMix jsem se obrátila, protože už na střední škole jsem měla problémy s váhou. Nebyl to žádný extrém, ale vždy jsem patřila mezi ty baculatější holky. Nějak jsem se snažila s tím celý život bojovat a zaměřit se na sport. Konkrétně na běh. Kila se ale stále nehýbala dolů.

Navíc, jako téměř každá žena, jsem nabrala v těhotenství. Od porodu jsem se toho nemohla zbavit. I když mě mé okolí neustále uklidňovalo a říkalo mi, ať se tím netrápím – byla nešťastná, a užírala jsem se tím. Další impuls přišel v náš den ,,D”. V říjnu 2019 jsem se totiž vdávala. A asi jako každá nevěsta jsem chtěla vypadat jako princezna. Má kila navíc mi v tom celkem bránila. Přesto vše jsem si naši svatbu užila. Jen mě dnes strašně mrzí, že jsem v té době nevěděla o KetoMix dietě. Mohlo to být všechno jinak. Mohla jsem se cítit jako skutečná princezna, ale čas už nevrátím.

Proto jsem také neváhala, když jsem se o dietním plánu KetoMix dozvěděla. Hned jsem to musela vyzkoušet. Ze začátku jsem k tomu byla celkem skeptická. Protože už před tím mi žádná dieta nikdy nepomohla nebo mi extrémně nechutnala. Nicméně KetoMix byl od začátku skvělý. Jídla mi chutnala a shodila jsem to, co se mi jinými způsoby nepodařilo.

Dietu dodržuji už dva a půl měsíce a stále se nestačím divit. Ráda bych se do budoucna oblékla ještě do menšího oblečení, proto v dietě stále pokračuji. Mám v plánu zůstat i u některých výrobků. A to i když se dostanu na mou vysněnou váhu, protože mi všechna jídla opravdu moc chutnají. Ponechám si v jídelníčku minimálně proteinový koktejl, ze kterého se dá uvařit a upéct spoustu dalších jídel. Jako například houstičky, pizza, chleba, kokosový suk, a opravdu velké množství jiných pokrmů. A tak ho nemusím pít pouze v tekutém stavu.

Přesto, že miluji sladké, je pro mě KetoMix ideální. Dal mi mnoho možností, jak si sladkosti vynahradit. Stále je to mezi dietami pro mě volba číslo 1. Dokonce mě i známí zastavují na ulici.  Ptají se, jak se mi podařilo takhle úžasně a za tak krátkou dobu zhubnout. Každému s úsměvem říkám, že jsem jen „jedla a jedla“ a tím zhubla. To je totiž to nejdůležitější, co musíte během KetoMix hubnoucího plánu dodržovat. Nejen, že zhubnete, ale budete se cítit i tak skvěle jako já.


nahled magazin MP
Autor článku
Marie Petrovová

Zvídavost a láska k psaní ji dovedly k žurnalistice. Úspěšně vystudovala Akademii žurnalistiky a nových médií. Už během školy navštěvovala několik stáží v mediálních domech či České televizi. Tam se po absolutoriích rozhodla zakotvit. Nakonec ji osud dovedl k public relations a marketingu. Zůstala tak nadále věrná světu médií jen z druhé, pro ni barevnější, strany. Svůj čas nejraději tráví s rodinou a přáteli. Nejoblíbenější sportovní aktivitou je pro ni jóga, díky které může propojit ducha i těla. Své štěstí neustále objevuje v okamžicích.

97 %zákazníků náš obchod doporučuje z 3 711 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #hubnusketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 9 000 členů

Možnosti dopravy

Geis
70 Kč
Zásilkovna
50 Kč