,,Musel jsem obměnit šatník,“ říká André


Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se dařilo shazovat nadváhu Andrému si můžete přečíst právě zde.

Návrh bez názvu

Dobrý den, na začátku roku 2020 jsem si řekl, že už to tak dál nepůjde. Poslední roky jsem jen přibíral na váze. Rád a často jezdím na kole, chodím na výlety, do lesů a na hory. Přesto se můj životní styl skládá z nezdravého a nepravidelného stravování. Pití piva a večerní návštěvy ledničky tak zapříčinily nárůst mé váhy. A možná i to, že jsem se dlouho necítil psychicky dobře. A tomu všemu nepomáhá ani mé sedavé zaměstnání. Před KetoMixem jsem potřeboval shodit snadno a hlavně rychle. Něco, co zvládnu za pomocí manuálu a mé silné vůle.

 

O ketonové dietě jsem se doslechl od známých a kamarádů. Prý, že to funguje. Tou dobou jsem tomu ještě nevěřil. Ale neměl jsem, co ztratit. Navíc i ty peníze, které jsem musel na začátku investovat, bych běžně za normální jídlo utrácel. Tak jsem šel do toho. Neměl jsem ani velká očekávání. První jídlo, které jsem si připravoval, byla omeleta. A nedopadlo to moc dobře, byl to spíš takový trhanec a míchanina, omeleta ani náhodou. Ale tím všechny obtíže s přípravou jídel skončily.

Potom už to bylo jen lepší a lepší. Na rytmus stravování jsem si rychle navykl. Úprava jídel je snadná a většina z nich mi chutnala, a pořád chutná. Ani jsem nemusel hladovět (a to jsem byl před tím zvyklý ládovat se vším možným). A má váha šla opravdu dolů.

Po jasných prvotních výsledcích jsem přešel do druhé fáze. Ta už byla úplně v pohodě. Během ní jsem se skutečně najedl, možná i více, než bylo třeba. Každý den jsem si dopřál KetoMix čokoládu, nebo lískooříškový krém. Během ketonové diety jsem se zapíjel narození syna dobrého kamaráda. A to jsem samozřejmě trochu hřešil. Přesto šla má váha pořád dolů.

 

Nyní jsem stále ve 2. fázi – cca 1,5 měsíce, tj. celkem 2,5 měsíců diety. Cítím se skvěle. Chci v dietě zůstat ještě 14 dní až 3 týdny a tím završit 3 měsíce. Klidně bych zůstal i déle, ale nechci překračovat doporučenou délku. Každopádně proteinové tyčinky budu jíst už asi napořád, ty jsem si hodně oblíbil.

Na fotografiích je krásně vidět, jak jsem musel obměnit šatník. Sice to něco stojí, ale tohle utrácení má snad každý rád. Ještě musím určitě říct, že celé to bylo o dost snazší a než jsem čekal. Stačí překonat prvních pár dnů. Nejúspěšnější a pro mě vedlejší účinek je to, že jsem se naučil pravidelně stravovat.

Zdravím všechny, André


nahled magazin MP
Autor článku
Marie Petrovová

Zvídavost a láska k psaní ji dovedly k žurnalistice. Úspěšně vystudovala Akademii žurnalistiky a nových médií. Už během školy navštěvovala několik stáží v mediálních domech či České televizi. Tam se po absolutoriích rozhodla zakotvit. Nakonec ji osud dovedl k public relations a marketingu. Zůstala tak nadále věrná světu médií jen z druhé, pro ni barevnější, strany. Svůj čas nejraději tráví s rodinou a přáteli. Nejoblíbenější sportovní aktivitou je pro ni jóga, díky které může propojit ducha i těla. Své štěstí neustále objevuje v okamžicích.

97 %zákazníků náš obchod doporučuje z 3 711 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #hubnusketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 9 000 členů

Možnosti dopravy

Geis
70 Kč
Zásilkovna
50 Kč