Proč detoxikovat své tělo?

Při hubnutí organismus odbourává nejen tuky, ale právě i toxiny, které se dlouhodobě ukládaly do tukové tkáně. Tělo tak v průběhu hubnoucí kúry dokáže shazovat nahromaděný tuk a zároveň vyplavovat i nežádoucí škodliviny, které získalo například z ovzduší, ze stravy, z vody, z léků nebo čistících prostředků.

Pravidelný pitný režim umožňuje při keto dietě ledvinám zbavovat se škodlivých látek. Dostatečný příjem vlákniny ze zeleniny a KetoMix jídel napomáhá k pročištění střev a podporuje tak růst prospěšných střevních bakterií. Ty se následně opět postarají o vyloučení škodlivých látek.

Detox a pravidla

Játrům se velmi často přezdívá „čistička“ nebo „elektrárna organismu“. Právě játra jsou důležitým orgánem, který se stará o správnou činnost metabolismu, pročišťuje organismus od toxinů, kontroluje strávenou potravu, mění živiny na energii a během ketózy přeměňuje tuky na ketonové látky. Avšak aby játra tento nápor zvládla, je potřeba jejich činnost podpořit a dopřát jim regeneraci právě pravidelnou detoxikací.

  • Dodržovat pitný režim.
  • Odlehčit svůj jídelníček a nechat odpočinout trávení.
  • Vyhnout se pití alkoholu a kávy.
  • Chodit na procházky na čerstvém vzduchu.
  • Dodržovat spánkovou hygienu – neponocovat.
  • Vybrat si správné detoxikační pomocníky z rostlinné říše.
  • Zvýšit příjem vitamínů.

Přírodní způsob detoxu

Během hubnutí vaše tělo dělá obrovský kus práce. Bez přestávek, ve dne i v noci. Proto na něj buďte hodní a zkuste mu pomoct. Tablety KetoMix Detox díky obsahu silymarinu a cholinu, napomáhají orgánům k jejich správnému fungování. Tělo zklidní a pročistí. Vhodná je také měsíční bylinná kúra KetoMix, díky které získáte novou energii a podpoříte proces hubnutí.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč