Protáhni se s KetoMix – 9. lekce


Procvičte se s námi a zrelaxujte své tělo od starostí a všedních dnů.

cviceni9_magazin_1800x900

Dnešní lekci začínáme v pozici „hory“, díky které si lépe uvědomíte pevné spojení se zemí. Všechny pozice totiž vycházejí ze správného ukotvení vašich chodidel. Jen tak můžete procvičit celé tělo opravdu vědomě. V přechodech mezi jednotlivými pozicemi dokonale rozhýbete páteř. Bolesti v oblasti páteře negativně ovlivňují další části těla. Proto i těmto přechodům věnujte pozornost.

Protáhnete si i zadní stranu dolních končetin. Svaly v této oblasti těla bývají často zkráceny a toto zkrácení pak může způsobit bolest zad nebo kolen. Proto je preventivně protahujte, i když zatím žádnými bolestmi netrpíte.

 


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč
;