Protáhni se s KetoMix – 8. lekce


Procvičte se s námi a zrelaxujte své tělo od starostí a všedních dnů.

Untitled-1

Dnešní lekce je orientována více na relaxaci a zklidnění těla, dechu i mysli. Relaxace je totiž jednou ze základních technik jógy a je pro tělo velmi důležitá. Uvolňuje, zklidňuje a odstraňuje duševní i fyzickou únavu. Celkově působí na tělo velmi blahodárně.

Na začátku lekce se budeme věnovat hlavně správnému dýchání a cvikům, které naladí tělo na jeho následné protažení. Delší a důkladnější relaxace také dokonale uvolní všechny svaly v těle, oblast hlavy a zad, kde bývá největší napětí. Uvolňování bude dále směřováno do nohou a konečků prstů. Díky dokonale sestaveným cvikům posílíte také střed těla a svaly hlubokého stabilizačního systému.

Zapamatujte si

Umění zrelaxovat své tělo i mysl významně ovlivňuje kvalitu života. Relaxace navozuje vnitřní pocit spokojenosti a uvolnění. Je to schopnost, která má trvalý charakter a je nám vždy k dispozici. Další plus je v tom, že tato technika vás nestojí peníze. Ovšem pozor. Zdarma také není. Relaxaci je třeba si osvojit. K tomu je zapotřebí vynaložit určité úsilí, čas a trpělivost. Jakmile ji ale jednou zvládnete, pomůže vám ve velmi široké škále situací a můžete ji kdykoliv použít.


92667942_615352669020886_8350662951782318080_n
Autor článku
Tereza Vincourová

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po škole působila 5 let u Českých drah, kde se věnovala marketingu a nákupu mediálního prostoru. Již 15 let je vegetariánkou a zajímá se o zdravý životní styl a správnou životosprávu. Kromě toho se věnuje také ilustraci knih nebo malování. Má za sebou 5 autorských výstav. Věnuje se také hudbě, konkrétně hře na klavír, basovou kytaru a zpěvu.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč