Protáhni se s KetoMix – 7. lekce

Udržte si zdravé tělo díky KetoMix cvičebním lekcím.

Abyste si podle dnešní lekce procvičili opravdu všechny části těla dokonale, budete tentokrát potřebovat 2 pomůcky – pásek a bloček jako oporu. Uvidíte, že vám pomohou určité pozice procvičit mnohem lépe a důkladněji.

Na začátku lekce se budeme společně věnovat horní části trupu, ramenům, otevření hrudníku a s tím spojeným odstraněním stresu. Rovná záda jsou totiž velmi důležitá. Díky správnému držení těla můžete předejít bolestem hlavy, krční páteře nebo špatnému spánku. Následně si v pozici „kočky“, kterou už dobře znáte z našich předešlých lekcí, procvičíme pánev. Tento cvik je skvělý obzvláště pro vás, kteří máte sedavé zaměstnání. Skvěle si tak uvolníte sedací svalstvo a kyčle. Lekci zakončíme procvičením dolní části těla, kotníků a stehen

Nezapomeňte všechny pozice opět pořádně prodýchat.

Zapamatujte si

Toužíte po krásně tvarované postavě? Chcete-li zdravě zhubnout, bez kvalitního a dostatečně dlouhého spánku se rozhodně neobejdete. Každé cvičení je neodmyslitelně spojené s potřebou regenerace. Zatímco během cvičení se tělo unaví, během spánku se začne tvořit takzvaný růstový hormon, který má za úkol regeneraci a nárůst svalové hmoty. Pokud nespíte dostatečně dlouho, tělo začne ztrácet svalovou hmotu. V průměru by dospělý člověk měl spát 7 až 9 hodin. Nejlepší je, když se probudíte na konci spánkového cyklu, neboť se budete cítit svěží a odpočinutí.