Protáhni se s KetoMix – 7. lekce

Udržte si zdravé tělo díky KetoMix cvičebním lekcím.

Abyste si podle dnešní lekce procvičili opravdu všechny části těla dokonale, budete tentokrát potřebovat 2 pomůcky – pásek a bloček jako oporu. Uvidíte, že vám pomohou určité pozice procvičit mnohem lépe a důkladněji.

Na začátku lekce se budeme společně věnovat horní části trupu, ramenům, otevření hrudníku a s tím spojeným odstraněním stresu. Rovná záda jsou totiž velmi důležitá. Díky správnému držení těla můžete předejít bolestem hlavy, krční páteře nebo špatnému spánku. Následně si v pozici „kočky“, kterou už dobře znáte z našich předešlých lekcí, procvičíme pánev. Tento cvik je skvělý obzvláště pro vás, kteří máte sedavé zaměstnání. Skvěle si tak uvolníte sedací svalstvo a kyčle. Lekci zakončíme procvičením dolní části těla, kotníků a stehen

Nezapomeňte všechny pozice opět pořádně prodýchat.

Zapamatujte si

Toužíte po krásně tvarované postavě? Chcete-li zdravě zhubnout, bez kvalitního a dostatečně dlouhého spánku se rozhodně neobejdete. Každé cvičení je neodmyslitelně spojené s potřebou regenerace. Zatímco během cvičení se tělo unaví, během spánku se začne tvořit takzvaný růstový hormon, který má za úkol regeneraci a nárůst svalové hmoty. Pokud nespíte dostatečně dlouho, tělo začne ztrácet svalovou hmotu. V průměru by dospělý člověk měl spát 7 až 9 hodin. Nejlepší je, když se probudíte na konci spánkového cyklu, neboť se budete cítit svěží a odpočinutí.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč