Protáhni se s KetoMix – 6. lekce

Zacvičte si jednoduché cviky na protažení celého těla s prvky jógy. Naučíte se jak správně dýchat a skvěle tak doplníte průběh diety.

V této lekci se budeme věnovat chodidlům, která jsou při cvičení často opomíjena. Chodidla jsou ale velmi důležitou částí našeho těla – vaši váhu nosí celý den a významně určují držení těla. Pokud se chodidlo ve své funkci nezapojuje správně, mohou se u vás objevovat nepříjemné důsledky v podobě bolesti jakékoliv části pohybového aparátu, progrese artrotických změn a mnoha dalších obtíží. Bohužel, moderní obuv a sedavý způsob života jejich kondici příliš nepodporují. A tak se jim dnes budeme věnovat trochu více.

Samozřejmě se v této lekci budeme zabývat i zbytkem těla. Jednotlivé pozice pracují s klouby a svaly tak, jak už jste z našich předešlých videí zvyklí.  Nově se ale setkáte s lehčí dynamikou, která vás prohřeje a rozhýbe vaši páteř. Ničeho se ale nebojte, vše hravě zvládnete.

Zapamatujte si

Noha se skládá z 19 svalů, 107 vazů a 26 kostí. Je to nejzatěžovanější orgán lidského těla, o čemž svědčí i fakt, že člověk ujde během svého života přibližně 100 000 km. Noha plní hned několik funkcí. První z nich je funkce statická, která se projevuje oporou vzpřímeného těla. Dynamická funkce je nezbytná pro chůzi a adaptační funkce přizpůsobuje nohu nerovnému povrchu, tlumí nárazy během chůze, běhu atd. Tyto nárazy se pak přenášejí na další segmenty těla a jsou tlumeny páteří.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč