Protáhni se s KetoMix – 15. lekce

Bolí vás záda? Potom je tato lekce to pravé pro vás.

protáhni se s ketomix

Výhoda našich cvičebních lekcí spočívá v tom, že nemusíte být pohybově zdatní, odborníci na sport nebo vytrénovaní jogíni. Ať jste mladí nebo staří, máte nadváhu nebo jste fit, naše cvičení mají sílu uklidnit mysl a posílit tělo.

Dnešní lekce je zaměřena nejen na vás, kteří často sedíte u počítače, kulatíte záda a přetěžujete tak oblast krku a šíje. Nejenže tím trpí vaše záda, ale zhoršuje se také kvalita dechu, který má vliv na spoustu jiných orgánů v těle. Lekce je zaměřena na otevření hrudníku, ramen a protažení paží. Jako vždy neopomeneme pohybem prohřát jednotlivé klouby.

Pravidelné protahování má nejen blahodárné účinky pro tělo a celkový tvar postavy, může být také důležitou prevencí pro váš organismus.

Pojďte se mnou do toho, uvidíte, že se budete cítit lépe!


92667942_615352669020886_8350662951782318080_n
Autor článku
Tereza Vincourová

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po škole působila 5 let u Českých drah, kde se věnovala marketingu a nákupu mediálního prostoru. Již 15 let je vegetariánkou a zajímá se o zdravý životní styl a správnou životosprávu. Kromě toho se věnuje také ilustraci knih nebo malování. Má za sebou 5 autorských výstav. Věnuje se také hudbě, konkrétně hře na klavír, basovou kytaru a zpěvu.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč
;