Protáhni se s KetoMix – 16. lekce

Cvičení jógy má mnoho výhod. Jóga aktivuje tělo, uklidňuje mysl a její pravidelné cvičení zajišťuje dlouhodobé výhody, které žádný jiný fitness režim nedokáže.

Magazín 16. lekce (1)

Jak se mění roční období, naše tělo také prožívá řadu změn, které mohou být občas nepříjemné. Zejména v zimním období, kdy se ranní vstávání z teplé postele jeví jako nelehký úkol, může jóga dát ten správný start, který vás provede celým dnem. Tato lekce udrží vaše tělo v zimních dnech zdravé a mysl klidnou.

Hlavní linií této lekce jsou pozice, aktivující oblast středu těla. Místa, odkud vychází naše vnitřní síla a ovlivňuje tak naší psychickou i fyzickou stránku těla. Mimo jiné si také procvičíme pozice z předešlých lekcí, které najdete zde.

Díky klidnému tempu si můžete zacvičit lekci ráno a uvidíte, že budete mít lepší start do nového dne.


nahled magazin MP
Autor článku
Marie Petrovová

Zvídavost a láska k psaní ji dovedly k žurnalistice. Úspěšně vystudovala Akademii žurnalistiky a nových médií. Už během školy navštěvovala několik stáží v mediálních domech či České televizi. Tam se po absolutoriích rozhodla zakotvit. Nakonec ji osud dovedl k public relations a marketingu. Zůstala tak nadále věrná světu médií jen z druhé, pro ni barevnější, strany. Svůj čas nejraději tráví s rodinou a přáteli. Nejoblíbenější sportovní aktivitou je pro ni jóga, díky které může propojit ducha i těla. Své štěstí neustále objevuje v okamžicích.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč
;