Protáhni se s KetoMix – 17. lekce

Tato lekce vám ukáže, jak ve svém těle rozproudit energii, otevřít hrudník a ramena a dodat tělu sílu na další den.

V dnešní lekci se zaměříme na trup a otevření ramen, hrudníku a rozproudění energie. Pozice, které v lekcích nazýváme jako „kočka“, „zajíc“, „pes hlavou dolů i nahoru“ vám již nejsou cizí a jsou poskládány do sekvence, která nás příjemně zahřeje. K pozicím postupně přidáme i rotaci a dynamiku.Pokud pociťujete stres a necítíte se fyzicky dobře, naše lekce vám pomohou výrazně zlepšit hladinu energie a podpořit psychické zdraví. Jóga totiž zlepšuje hladinu serotoninu v krvi, snižuje depresi a úzkost, zvyšuje průtok krve, umožňuje dostat více kyslíku do buněk těla a zlepšuje flexibilitu těla. zde.

Přidejte se k nám a uvidíte, že se po odcvičení budete cítit dobře fyzicky i psychicky.


nahled magazin MP
Autor článku
Marie Petrovová

Zvídavost a láska k psaní ji dovedly k žurnalistice. Úspěšně vystudovala Akademii žurnalistiky a nových médií. Už během školy navštěvovala několik stáží v mediálních domech či České televizi. Tam se po absolutoriích rozhodla zakotvit. Nakonec ji osud dovedl k public relations a marketingu. Zůstala tak nadále věrná světu médií jen z druhé, pro ni barevnější, strany. Svůj čas nejraději tráví s rodinou a přáteli. Nejoblíbenější sportovní aktivitou je pro ni jóga, díky které může propojit ducha i těla. Své štěstí neustále objevuje v okamžicích.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč
;