Protáhni se s KetoMix – 13. lekce

Trávíte většinu času doma před počítači a televizními obrazovkami? Hýbete se opravdu minimálně? Pojďte to s námi změnit! Pohyb totiž, kromě toho, že skvěle formuje postavu, vyplavuje i hormony štěstí. Udělejte si každý den chvilku sami pro sebe a začněte s námi cvičit. Věřte nám, budete na sebe pyšní, že jste se k tomu konečně odhodlali a vaše tělo vám za to poděkuje.

upoutavka_magazin_videojoga_1

Tato lekce se zaměřujeme na cviky, které vás zbaví bolavých zad. Příčinou totiž mohou být zkrácené a ztuhlé svaly v okolí kyčelního kloubu nebo oslabené hýžďové svaly. Takže se zaměříme hlavně na ně. A stejně jako v předešlých lekcích, nezapomínáme i na protažení celého zbytku těla.

Zůstaňte s námi ve formě!


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč
;