Protáhni se s KetoMix – 14. lekce

Dnes vám přináším už 14. lekci, která plynule navazuje na ty předešlé. Dnešní novinkou ale bude pozice Bojovník II. (název možná vypadá odvážně, ale ničeho se nebojte, jde vlastně o stoj rozkročný). S pomocí této pozice si otevřete kyčelní klouby, protáhnete vnitřní strany stehen a zapojíte celé dolní končetiny.

Pojďte si se mnou znovu protáhnout tělo! Dnes vám přináším už 14. lekci, která plynule navazuje na ty předešlé (pokud jste je nestihli, najdete je zde).

Jako vždy, na začátku vás čeká lehké zahřátí, kterým tělo na cvičení připravíte. Dnešní novinkou ale bude pozice Bojovník II. (název možná vypadá odvážně, ale ničeho se nebojte, jde vlastně o stoj rozkročný). S pomocí této pozice si otevřete kyčelní klouby, protáhnete vnitřní strany stehen a zapojíte celé dolní končetiny. Chybět nebude ani závěrečná relaxace, na kterou se vždycky těšíte!

Pojďte se mnou do toho, uvidíte, že se budete cítit lépe!

 
 
98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč