Protáhni se s KetoMix – 12. lekce

Chcete se jemně, přesto účinně protáhnout? Naše cvičební videa jsou ideálním pomocníkem, jak si zacvičit a uvolnit z těla všechen stres a zároveň posílit jednotlivé svaly v těle.

upoutavka_magazin_videojoga_1

Tato lekce bude zase trochu jiná – je jakýmsi návodem na to, jak své tělo správně protáhnout. Záležet ale bude jen na vaší náladě, možnostech a způsobu protažení, který zvolíte jako nejvhodnější. V této lekci naleznete mnoho alternativ, jak své tělo procvičit a bude jen na vás, jakou zvolíte.

Nezapomínejte na to, že abyste všechny cviky provedli správně a tělo bylo důkladně procvičeno, je nutné před samotným cvičením lehce zahřát hlavní klouby a správně dýchat. I v této lekci budeme klást důraz na posílení středu těla a hlubokého stabilizačního systému, jak už jste zvyklí z těch předešlých.

 


92667942_615352669020886_8350662951782318080_n
Autor článku
Tereza Vincourová

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po škole působila 5 let u Českých drah, kde se věnovala marketingu a nákupu mediálního prostoru. Již 15 let je vegetariánkou a zajímá se o zdravý životní styl a správnou životosprávu. Kromě toho se věnuje také ilustraci knih nebo malování. Má za sebou 5 autorských výstav. Věnuje se také hudbě, konkrétně hře na klavír, basovou kytaru a zpěvu.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč
;