Protáhni se s KetoMix – 11. lekce


KetoMix cvičební videa jsou skvělou příležitostí, jak věnovat čas sám sobě a vybudovat silnější tělo i mysl. Díky jemné dynamice cvičení si tuto lekci můžete zacvičit třeba ráno, než vyrazíte do práce.

upoutavka_magazin_videojoga_2

Hlavní částí této lekce bude průprava ke známé jógové sestavě „Pozdrav slunci“. Jejím pozicím, přechodům a modifikacím. Tohle tradiční cvičení jógy poskytuje hluboce blahodárné účinky, spojené s obsáhlou dynamizací celého těla a s celkovou harmonií. Pozdrav slunci rozproudí energii ve vašem těle, rozpohybuje páteř a celkově příznivě zapůsobí na svaly i klouby ve vašem těle. Nezapomeňte i v této lekci doplnit plynulé přechody mezi pozicemi správným dýcháním.


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč
;