Protáhni se s KetoMix – 5. lekce

Sedavé zaměstnání, minimum pohybu a špatné držení těla. To vše může vést k bolestem zad, kloubů i svalů. Stačí si ale pár minut denně zacvičit a můžete tak předejít zdravotním nepříjemnostem.

1

S přicházejícím létem možná cítíte potřebu více se hýbat a sportovat. Někdo ale nemůže, ať už z důvodu nedostatku času, nemoci nebo vysoké nadváhy. Naše krátká cvičení ale zvládne úplně každý.

Pátý díl se zaměřuje na ukotvení v mnoha úrovních. Stabilitu, dech, pocit jistoty a bezpečí. Spojením příjemné hudby a jednotlivých cviků kromě těla uvolníte i své emoce – které jsou často hlavními spouštěči mnoha bolestí těla. Procvičíte si jednotlivé klouby – kyčelní, kolenní, kotník, klouby paže a také rozpohybujete páteř. Nezapomínejte svou pozornost věnovat nejen jednotlivým pozicím, díky kterým posílíte střed těla a veškeré svalstvo, ale také přechodům mezi jednotlivými cviky, které jsou velmi podstatné, ale často se na ně zapomíná.

Zapamatujte si

O cvičení se často mluví jako o léku téměř na vše – lék na deprese ztrátu paměti, Alzheimerovu chorobu, Parkinsonovu chorobu a další. Endorfiny, hormony štěstí a dobré nálady, které se během cvičení vyplavují, fungují proti stresu a bolesti lépe než jakýkoliv prášek. Díky krátkým cvičením tak můžete získat dobrou náladu a ještě posílíte vaše tělo.


92667942_615352669020886_8350662951782318080_n
Autor článku
Tereza Vincourová

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po škole působila 5 let u Českých drah, kde se věnovala marketingu a nákupu mediálního prostoru. Již 15 let je vegetariánkou a zajímá se o zdravý životní styl a správnou životosprávu. Kromě toho se věnuje také ilustraci knih nebo malování. Má za sebou 5 autorských výstav. Věnuje se také hudbě, konkrétně hře na klavír, basovou kytaru a zpěvu.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč
;