Protáhni se s KetoMix – 4. lekce

Sedavé zaměstnání, minimum pohybu a špatné držení těla. To vše může vést k bolestem zad, kloubů i svalů. Stačí si ale pár minut denně zacvičit a můžete tak předejít zdravotním nepříjemnostem.

IMG_2568

Ve čtvrtém díle ze série videí „Protáhni se s KetoMix“ se naše lektorka Iva Ceradská zaměří na pohyby uvolňující celou délku naší páteře a dále na pozice, v nichž je vedena pozornost k hlubokému stabilizačnímu systému páteře. Vaši pozornost bude vést ke středu těla a svalům hlubokého stabilizačního systému. Špatné fungování zádových svalů a celkově nesprávně držení středu těla může totiž ovlivnit fungování všech svalů v těle. Proto je důležité tuto oblast nezanedbávat a pravidelně procvičovat.

5 důvodů, proč je důležité posílit střed těla

  • Snížíte tak celkovou zátěž na páteř.
  • Zpevníte a vytvarujete si břišní svaly.
  • Skvělá prevence proti bolesti zad, kyčlí, ramen a krční páteře.
  • Zlepšíte celkovou funkčnost těla.
  • Zdokonalíte celkové držení těla.

Zapamatujte si

Díky posílenému hlubokému stabilizačnímu systému předcházíme bolestem zad a zároveň jsme o krůček blíže ke krásné postavě. Slabý střed těla poznáte podle bolesti zad nebo špatného držení těla. Pokud chcete být zdraví a cítit se dobře, zaměřte se na hluboký stabilizační systém a ten posilujte co nejvíce. Stačí pár minut denně.


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč
;