Protáhni se s KetoMix – 3. lekce

Pohyb neznamená jenom hubnutí. Je to především lék proti stresu a všedním starostem. Protáhněte své tělo a zklidněte mysl.

upoutavka_magazin_cviceni_3

Další díl ze série videí „Protáhni se s KetoMix“ je tu! Pokud držíte dietu KetoMix, cvičit nemusíte, a i tak hubnete rychle a snadno. Je ale naprosto samozřejmé, že s pohybem se hubne lépe, rychleji a efektivněji. A hlavně, pohyb je zdravý.

Pohyb neznamená jenom hubnutí. Je to především lék proti stresu a všedním starostem. Vaše tělo při něm vyplaví hormon štěstí, a ten vám na oplátku za vaší snahu, zlepší náladu.

Naše cvičení jsou zaměřena více na protažení těla, správné dýchání a uklidnění mysli. Nebojte, ručník tedy ždímat nebudete :).

5 důvodů, proč cvičit pravidelně

  • Zrychlíte si metabolismus.
  • Zvýšíte si sebevědomí.
  • Snížíte projevy stresu.
  • Zlepšíte tvar postavy, ale také celkový vzhled pokožky.
  • Posílíte imunitní systém.

Zapamatujte si

Jak jistě víte, při dietě KetoMix cvičit nemusíte, ale nikdo nepochybujeme o tom, že pohyb je zdravý. Proto doporučujeme věnovat alespoň 10 minut denně krátkému protažení celého těla.


92667942_615352669020886_8350662951782318080_n
Autor článku
Tereza Vincourová

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po škole působila 5 let u Českých drah, kde se věnovala marketingu a nákupu mediálního prostoru. Již 15 let je vegetariánkou a zajímá se o zdravý životní styl a správnou životosprávu. Kromě toho se věnuje také ilustraci knih nebo malování. Má za sebou 5 autorských výstav. Věnuje se také hudbě, konkrétně hře na klavír, basovou kytaru a zpěvu.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč