Protáhni se s KetoMix – 2. lekce

Zacvičte si jednoduché cviky na protažení celého těla s prvky jógy. Naučíte se jak správně dýchat a skvěle tak doplníte průběh diety.

upoutavka_magazin_cviceni_2

Zaznamenali jste náš první díl ze seriálu cvičebních videí „Protáhni se s KetoMix“? Jestli ne, mrkněte se sem. Dnes vám přinášíme druhý díl, kde si s naší lektorkou Ivou Ceradskou budete moci opět zacvičit jednoduché cviky na protažení celého těla s prvky jógy a skvěle tak doplnit průběh diety.

Aby bylo vaše tělo opravdu správně protaženo, je důležité jednotlivé pozice dobře prodýchat. Proto je začátek videa zaměřen na správné dýchání. Dech je tak samozřejmý a automatický, že už ho ani nevnímáme, nepřemýšlíme nad ním a neřídíme ho. Často sledujeme, co jíme a pijeme, jestli a jak cvičíme, zda dostatečně spíme. Ale už nás nenapadne zamyslet se nad tím, zda správně dýcháme. Správné dýchání je základem života. Špatné dýchání může totiž končit únavou, špatným soustředěním, zhoršeným zdravotním stavem nebo jednoduše špatnou náladou.

A to přece nikdo nechceme.

Zdravotní význam správného a vědomého dýchání:

  • Posiluje a stimuluje vnitřní orgány.
  • Masíruje orgány v dutině hrudní a v dutině břišní.
  • Odstraňuje únavu a dodává elán.
  • Stimuluje mozkovou aktivitu.
  • Uklidňuje nervový systém.

Zapamatujte si

Dech nás provází celým naším životem. Denně se nadechneme zhruba 20 000 x, proto na nás to, jak dýcháme, má velký vliv. Správný dech by měl být plynulý, volný, jemný, ve výsledku nevědomý, automatický. Kvalitním dýcháním můžete pro sebe udělat 20 tisíc cviků denně. Odměnou pak může být kromě fungujícího pohybového systému třeba také dobré trávení.


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč
;