Protáhni se s KetoMix – 18. lekce

Svaly v oblasti vnitřních stehen a třísel využíváte častěji, než byste si možná mysleli. Pokaždé, když jdete, otočíte se nebo se ohnete, hrají tyto svaly klíčovou roli v udržení rovnováhy, stability a bezpečného pohybu. 

Magazin_18_lekce_upraveno

V józe jsou cviky na otevírání kyčlí klíčové. Pomáhají vám ve všech směrech, protože napomáhají uvolnění dolní části zad a umožňují vám provést jednotlivé pozice. Proto byste se měli alespoň 1x týdně věnovat krátkým cvičením, které jsou na tyto svaly zaměřeny. A začít můžete hned dnes, s naší další lekcí. V ní najdete kombinaci pozic, které otevírají kyčelní klouby a protahují vnitřní strany stehen, a to vše s důrazem na správné prodýchání jednotlivých pozic. Vhodnými pozicemi také kyčelní klouby zavřeme a konec lekce bude věnován relaxaci.

Pánevní oblast je označována jako „nádoba emocí“, sval bedrokyčlostehenní jako sval duše či sval emocí. Po dnešním cvičení vám tedy přinese i emoční uvolnění, což v této době určitě oceníte.


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč