Plněný lilek

Recept pro plněný lilek. Jídlo je vhodné od 1. fáze keto diety.

plněný lilek

Suroviny

Postup

Lilek omyjte a rozřízněte podélně na dvě poloviny. Jednu z nich vraťte zpět do ledničky. Druhou vydlabejte tak, aby vám vznikla pomyslná „lodička“. Lilek, který jste vydlabali, rozkrájejte na kostičky. Oloupejte kedlubnu a její polovinu taktéž nakrájejte na kostičky. Polovinu cibule nakrájejte nadrobno. Na pánvičku přidejte velmi malé množství oleje a všechnu zeleninu na ní, za občasného míchání restujte cca 5 minut. Osolte a opepřete. V  mezičase připravte KetoMix omeletu. Tentokrát ji však na  pánvičce připravte jako „míchaná vajíčka“. Na dno lilku rovnoměrně rozvrstvěte KetoMix omeletu, na ni pak dejte připravenou zeleninu. Pekáč vyložte pečicím papírem, na něj položte lilek a dejte jej zapéct do trouby po dobu cca 20 minut na 180 stupňů.


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč