Petra využila nouzový stav k vlastní proměně

Dobrý den, jmenuji se Petra a před pár měsíci jsem se rozhodla využít nouzový stav pro hubnutí s KetoMix dietou

Přiznám se, že jsem původně vůči KetoMixu měla mírné předsudky. Znala jsem několik lidí, kterým se povedlo s ním zhubnout. Ale ne všichni si váhu potom udrželi.  

petra_v_promena

Jenže i mě se nouzový stav nějak dotkl. Po několika dnech na homeoffice jsem začala přibírat. Soudím, že to bylo nedostatkem pohybu a častým záchvatům přejídání. Když jsem začala s vlastní proměnou začínala jsem na děsivých 97 kg při mých 168 cm. Zkoušela jsem nejdřív hubnout na vlastní pěst. Jen za pomocí zdravé stravy. Po půl roce se mi touto cestou podařilo zhubnout 10 kilo. Časem jsem ale začala ztrácet motivaci a má váha začala stagnovat. 

A to byl pro mě impuls začít s KetoMixem. Zcela spontánně jsem si objednala balíček a ani jsem si nezjišťovala další informace o dietě. Celkem náročný pro mě byl první týden diety. Bolela mě hlava, trápila mě únava a mívala jsem hlad. Potom si ale na nový režim mé tělo zvyklo už mě nic netrápilo. Vydržela jsem to 12 týdnů. Nebudu lhát, čas od času mě přepadaly chutě na něco dobrého.  

Musím uznat, že během těch dvanácti týdnů s KetoMixem jsem pocítila daleko větší přísun energie, než kdy předtím.  Myslím si, že se mi vlivem nového stravování podařilo zlepšit můj biorytmus. Už jsem neponocovala do dvou do rána, ale chodila jsem spát poctivě v 11. Díky tomu jsem se po několika letech cítila znovu odpočatá

KetoMixem jsem nakonec zhubla! Na začátku jsem se bála, že si váhu nezvládnu udržet. Po pěti měsících jsem ale nepřibrala ani jedno kilo zpátky. Samozřejmě jsem najela na zdravou stravu a sacharidy jsem na začátku zařazovala opravdu velmi zřídka. Hezky postupně, třeba jen jako jednu přílohu denně. 

Vyvážila jsem svůj přísun a výdej. Protože jsem začala více sportovat, nebojím se odměnit sladkou čokoládou, zmrzlinou nebo i vínem. Po pěti měsících jsem se rozhodla znovu s KetoMixem pokračovat a shodit ještě pár kilo. Zatím mi to jde hezky hladce i na podruhé. Všechny mé dosavadní výsledky mi byly a jsou vždy největší odměnou. Je to kus práce, který se vyplácí. 

Petra