Nikola říká, že se cítí konečně ve své kůži a sama sebou!

Letošní a loňský rok byl zkouškou pro všechny. Fyzickou, ale hlavně i psychickou. S virem, který se do našich životů vetřel, přišly nové výzvy a podmínky pro život. A všichni se s tím museli vypořádat po svém.

nikola_c_promena

Nepravidelná strava a sacharidy mému tělu rozhodně neprospívají. Celý rok jsem poctivě cvičila, dokonce jsem v červenci úspěšně absolvovala a ukončila instruktorský kurz jógy, na který jsem byla právem pyšná. Navzdory tomu se mé tělo čím dál víc obalovalo. Těsně po mých 38. narozeninách jsem se to rozhodla konečně změnit. Do cesty mi také přišel kamarád, který mi doporučil KetoMix. Díky tomu jsem mohla vidět na vlastní oči jeho skvělou proměnu a krásné výsledky. To mi pomohlo se odhodlat a do diety se s poctivostí pustit.

Nikdy jsem nepatřila k hubeňourům a k vysokým holkám. Měřím 162 cm, a proto je každé kilo navíc na mě hned znát. V době první vlny pandemie mnozí z nás zůstávali pracovat z domova. Jenže na mě se tento nový životní styl začal podepisovat. Nebylo to ale jenom tím. Poslední rok jsem celkově trávila hodně času v sedavé práci a nabrala jsem tak 6 kilo ani nevím jak. 

Také jsem byla náchylnější podléhat zlozvykům. Pořád jsem uzobávala něco sladkého. Měla jsem totiž pocit, že když si koupím raw tyčinku nebo si dám jen hořkou čokoládu, vlastně nejím nezdravě. Jenže kdyby zůstalo u toho. Občas padl i nějaký ten koláček nebo jiné bílé pečivo. 

Díky KetoMix dietě jsem poznala, že mému tělo naprosto prospívá jíst 5x denně a ne dvakrát až třikrát, jako jsem to měla doposud ve zvyku. Ale člověk se učí celý život, že? I když často víme, kde děláme chyby, schází nám jen správná motivace. Já ji našla ve sportu. Hlavně v józe, protože ta mi ukázala cestu, jak být sama se sebou duševně spokojená. Ale i s tím mi hodně pomohl KetoMix. Mám na své záliby mnohem více energie a cítím se minimálně o 10 let mladší! 

Za pouhé dva měsíce jsem dosáhla svého cíle, který jsem si na začátku vytyčila. Naposledy jsem tolik měla před 4 – 5 lety, když jsem musela dlouho držet zdravotní dietu a nesměla jsem vůbec jíst cukr, mléko a mouku. 

Všichni mí známí a kamarádi mě znají jako člověka s velkým množstvím energie. Dnes ale až nechápou, kde ji pořád beru. KetoMix všem doporučuji na 100 procent. Nebojte se toho, není to vůbec nic složitého a dá se to hravě vydržet!

PS: Vřelé díky za skvělý zákaznický servis během celé mé diety. 

Nikol