Patrikův život je po KetoMix snadnější, šťastnější a zábavnější!

Jmenuji se Patrik, je mi 23 let a bydlím v malé vesnici Horní Rybníky u Náchodu. Před KetoMixem mě silně trápila vysoká nadváha. Má váha se vyšplhala až na 143 kg, což opravdu není málo. Tím víc se zhoršil i můj zdravotní stav. Trpěl jsem silnou spánkovou apnoí. Nemocí, kvůli které musím v noci spát s dýchacím přístrojem.

promena_patrik

A právě mé zdraví ve spojení se spánkovou apnoe bylo největší motivací k tomu se sebou začít něco dělat. Vysoká nadváha má totiž na tuto nemoc velký vliv. Rozhodl jsem se prozkoumat možnosti hubnutí pomocí internetu. Narazil jsem na hodně diet, ale žádná nebyla pro mě svým způsobem tak příjemná a logická jako KetoMix. V tom období se zrovna konala internetová hubnoucí výzva redakce www.zena-in.cz. Zkusil jsem tedy své štěstí a přihlásil se. A oni mě vybrali! Dnes vím, že to bylo nejlepší rozhodnutí, které jsem kdy mohl udělat. Skvěle na mě působili i lidé ze společnosti KetoMix, vždy byli milí a nápomocní.

Dietu nebo respektive pravidelnou stravu jsem začal držet 1. července 2020, kdy jsem začínal na 143 kg. Nejdřív to vypadalo, že to bude těžké. Ale to opravdu bylo jen zdání. Vše bylo neuvěřitelně snadné, rychlé, přehledné a KetoMix jídla mi navíc i chutnala!

První výsledky se dostavily hned po týdnu. Ani jsem tomu nechtěl věřit. Každým dnem jsem hubl. Tolik mě to motivovalo, že jsem do toho šel opravdu po hlavě. A výsledek stál za to. I když jsem byl v létě dvakrát na dovolené, kde jsem si více dopřával, s mou váhou to ani nehnulo.

Splnil jsem si svůj obrovský sen, podařilo se mi opravdu hodně zhubnout. Zlepšilo se mi spaní, žiji aktivní sportovní život a hlavně jsem nyní šťastným člověkem. Dodržet pravidla KetoMix diety jsem dokázal, měl jsem totiž tu nejsilnější motivaci - vlastní zdraví.

Vím že tu možná bude pár negativních komentářů, ale těch se určitě nebojím, protože já to dokázal. A ten, kdo tomu nechce věřit, ať si to zkusí sám! Lidé, kteří se mnou byli v hubnoucí výzvě nebo ti, kteří dietu už také vyzkoušeli, mi určitě dají za pravdu, a potvrdí, že KetoMix funguje!

Můj život se stal snadnější, šťastnější a zábavnější!

Díky KetoMixu žiju úplně nový a hlavně zdravý život.

Patrik