Moderátor Roman Mikesch shodil nadbytečná kila

Přečtěte si příběh moderátora Romana Mikesche, který se rozhodl zatočit s přebytečnými kily. Díky KetoMix se mu to podařilo!

mikesch1Roman Mikesch je moderátorem rádia Frekvence 1, kde baví své posluchače každé odpoledne od jedné do šesti. Kromě této práce koncertuje nebo moderuje soukromé akce. Jeho životní tempo je rychlé, a tak jídlo řešil v poklusu nebo ho neřešil vůbec. Díky tomu měl úplně zpomalený metabolismus. A tak přibíral, ačkoliv jeho příjem energie je velmi malý. Na jaře se rozhodl pro KetoMix dietu, kterou úspěšně držel dva měsíce.

Ahoj Romane, viděli jsme se naposledy na jaře. Od té doby jsi na vlnách Frekvence 1 známý, jako úspěšný dietář. A změna, kterou jsi prošel, je opravdu viditelná.

Na jaře jsem měl sám sebe už plné zuby. Když jsem si zavazoval tkaničku, předkláněl jsem se přes, obrazně řečeno, basketbalový míč. Byl jsem unavený, na to, jít si zaběhat jsem buď neměl čas nebo náladu. Věděl jsem, že se sebou musím něco udělat. Jsem chlap a jako každej chlap jsem trochu ješitnej. Nelíbila se mi představa, že mám na břiše pneumatiku, která mě omezuje. Že funím do schodů vedle mladé, štíhlé kolegyně. A tak jsem si řekl, že do toho půjdu. No a objevil jsem KetoMix.

Kolik diet jsi předtím držel?

To je právě to, ani jednu. Nikdy jsem neměl pocit, že bych měl. S mým životním tempem jsem s kily navíc neměl problém. Byl jsem štíhlý. Moje stravování bylo ale katastrofální – skoro jsem nejedl. A do toho občas nějaké pivo nebo něco tvrdšího. Klasické doplňování energie tím nesprávným způsobem. A tak jsem si zadělal na absolutně zpomalený metabolismus. Cokoliv jsem do těla „poslal“, tak se usadilo. Moje tělo se bálo, že ho nechám zase hladovět. Takže se začalo bránit ukládáním tuků. Pro případ, že by mělo znovu hlad.

Jak jsi se ke KetoMixu dostal?

Když jsem se rozhodl zhubnout, věděl jsem, že sám to nedokážu. Rozhodně jsem neměl čas ani chuť počítat kalorie a podle toho vařit. To mě nebaví.  Potřeboval jsem něco, co bude fungovat a čemu budu věřit. A hlavně, nezabere mi to čas. Toho mám fakt málo. Takže jsem se spojil s odborníky, kteří mi vysvětlili, co je KetoMix dieta. Jejich popis diety mi připadal naprosto logický. Ve chvíli, kdy výrazně omezíte cukry, začne vaše tělo produkovat ketonové látky, které si vytvoří z tukových zásob a použije je jako zdroj energie místo cukrů. Tahle jednoduchost mě ohromila. Jasná logika, která musí fungovat. A navíc jsem si na sebe ušil bič. I když mám poměrně silnou vůli, rozhodl jsem se podělit o svoje hubnutí i s posluchači Frekvence 1. To kdyby mě náhodou přešla motivace a já chtěl zhřešit. Což se ale nestalo.

Podle toho co říkáš, to zní jednoduše. Byl někde zádrhel?

Popravdě, žádný nebyl. Bál jsem se, že budu mít hlad nebo, že mi KetoMix jídla nebudou chutnat. Prostě, že vyleze nějaký strašák ze skříně. Ale nevylezl. V první části diety jsem ujížděl na KetoMix koktejlech. Voda, protein, příchuť, rozmíchat v šejkru a máte plnohodnotné jídlo. Absolutně ideální do práce nebo na cesty. A hlavně – bez vaření. Horší pro mě byla konzumace zeleniny. Musel jsem se hodně „kousnout“. Ale i to jsem se naučil. No a když jsem zjistil, že i polévky a kaše se připravují takhle jednoduše, nebylo co řešit. I omelety jsou na přípravu jednoduché, trochu jako míchaná vajíčka. Prostě pro mužskýho ideální.

collage_photocat (1) 

Kdy jsi na sobě viděl, že se s tebou „něco“ děje“?

Jestli mě něco na KetoMix dietě překvapilo, byla to rychlost, jakou šla kila dolů. Už za týden mi byly volné džíny v pase. A ještě jedna věc, která mi vyrazila dech. Ten příval energie, kterou jsem najednou měl. Bál jsem se, že budu unavený, protivný, nebudu zvládat. Ale opak byl pravdou. Ve chvíli, kdy tělo přeskočilo do módu „už jsem v ketóze“, jako kdyby dostalo energetickou injekci. Nevím, jestli je to tím, že na trávení KetoMixu potřebuje méně energie nebo tím, že tělo potřebuje ke svému fungování o mnoho méně cukru, než mu dáváme. Na to nejsem odborník. Ale prostě to tak je.

Jak dlouho ses takhle stravoval?

KetoMix dieta má tři fáze. První, kdy můžete jíst zeleninu, ořechy a pětkrát denně KetoMix jídlo. V té jsem vydržel měsíc. Následuje druhá fáze, kdy potřebujete už jen tři KetoMix jídla denně a další dvě „normální“. Měly by ale splňovat to, že se jedná o jídla respektující zdravý životní styl. Tahle fáze pro mne byla paradoxně těžší, než ta první. Protože tady už jsem přebíral zodpovědnost za to, co jím. V této fázi jsem byl taky měsíc. No a pak je fáze třetí. Ta už vlastně ale není žádnou dietou. Jíte normálně, zdravě. KetoMix mi ukázal cestu, že jíst se má pravidelně. Že máte přemýšlet o tom, co a kdy jíte. Začal jsem chodit běhat, protože když jsem lehčí, je to snazší. Váhu si držím, žádný jojo efekt se nekoná. Což je pro mě důkaz toho, že hubnout s KetoMixem bylo super rozhodnutí.

Takže podle toho, co říkáš, doporučil bys KetoMix někomu jinému?

Rozhodně. I proto jsem informace o této dietě sdílel s našimi posluchači. Ono, kdyby to nefungovalo, nemohl bych o tom mluvit tak, jak jsem mluvil. Doporučil bych KetoMix každému, kdo se nemůže rozhoupat a začít hubnout. Každému, komu se nechce, nebo třeba nemůže cvičit. Každému línému chlapovi, který nechce kaloricky vařit (jako já) a přitom jíst kvalitně a hubnout. Za všechno mluví asi i to, že jsem si znovu KetoMix objednal. Myslím, že ještě nějaké to kilo by mohlo jít dolů.