Chtěla jsem zpátky své tělo a sebevědomí!

Jmenuji se Petra, je mi 44 let a mám čtyři děti. Každé těhotenství mi dalo jedno úžasné stvoření, ale také kila navíc.

 

petra N_promenaPři první dceři mi bylo 26 let, a vše jsem zase shodila do jednoho roku. To byla hračka. Pak jsem ve 32 letech porodila syna, a než jsem stačila sundat nabraná kila, byla jsem znovu těhotná. Za 15 měsíců od narození druhého dítěte se mi narodil synáček, už třetí v pořadí. Váha na porodním sále byla vysoká. Měla jsem 95 kg. Těžce se mi shazovala, ale díky dětem a práci kolem domu, jsem měla původní váhu zpátky za 4 roky.

Pak jsme se s mým mužem rozhodli dát život další úžasné bytosti, to my bylo 42. A opět na porodním sále jsem svou váhou trpěla. Něco jsem shodila v porodnici, něco kojením. Nicméně zbylá kila se mě držela jako klíště celé dva roky. 

Letos v dubnu mé děti zůstaly doma kvůli koronaviru. Já začala vařit obědy a zobat čokoládu. To, abych přežila s nervy ve zdraví při domácí výuce. Ale ručička naší váhy se nepatrně hýbla směrem doprava, a já už si řekla dost! Ano, byla jsem závislá na „rychlém“ cukru. Na zobání v průběhu celého dne, namísto pravidelné a vyvážené stravy.

Má máma mi doporučila KetoMix. Sama ho měla vyzkoušený, tak jsem objednala svůj první balíček na měsíc. Nakoupila jsem zásobu zeleniny a začala jsem týden před Velikonocemi. Pro rodinu jsem vařila a pekla dobroty, já byla na svých proteinových jídlech. Ale vyhovovalo mi to. Nemusela jsem přemýšlet nad skladbou jídelníčku. Prostě jsem si udělala koktejl, nebo palačinku. Když jsem měla hlad, dala jsem si zeleninový salát. Když mě honila mlsná, zobala jsem povolené množství oříšků. Striktně jsem dodržovala první fázi celých osm týdnů, pak jsem přešla na druhou fázi. A za tu dobu jsem shodila skoro všechno! 

Nejenže jsem zpátky na své konfekční velikosti, ale zlepšila se mi i pleť. Naučila jsem se pravidelně jíst a přemýšlet nad skladbou jídla. Osvojila jsem si návyky zdravého stravování! Důležité je to mít v hlavě srovnané, vědět co chci a držet se toho.  

Doteď si objednávám hlavně proteinové tyčinky. Poslouží mi jako rychlá svačina, když není nic jiného po ruce. Koktejly a kaše si dávám k snídani, protože jsou rychlé a snadné na přípravu.  Když dělám dětem palačinky, sama si připravím ty proteinové. Základ omelet používám jako pojivo do zapečené zeleniny. Například, když dělám cuketové, květákové nebo brokolicové placky.  

Měla jsem strach z jojo efektu, ale už měsíc si váhu držím. Když člověk přemýšlí nad tím, co jí, JOJO efektu se nemusí bát.

Celému týmu KetoMix moc děkuji! Hlavně výživovým poradkyním, které jsem občas využila a vždy mi dobře poradily!