ZHUBNĚTE S DIETOU, KTERÁ FUNGUJE

S NÁMI TO ZVLÁDNETE! TEĎ SE SLEVAMI AŽ 40 % A DALŠÍMI SKVĚLÝMI VÝHODAMI

Pusťte se do hubnutí! Je to jednodušší, než si myslíte. KetoMix dieta funguje na všechny, bez rozdílu věku a pohlaví. Využívá totiž přirozených procesů lidského těla. S našimi jídly omezíte příjem sacharidů a tak je tělo musí něčím nahradit. Začne tedy vaše tukové buňky přeměňovat na ketonové látky, ze kterých si bere energii. A vy tak začnete naprosto přirozeně hubnout. Bez hladu a cvičení.

Co vás čeká?

Nejde nám jen o to, abyste zhubli. Chceme, abyste se naučili jíst správně i v životě po dietě a vaše nadbytečná kila se vám nevrátila zpět. Dieta, to nemá být trápení, hodiny strávené v kuchyni a v posilovně. To totiž dlouhodobě vydrží málokdo. A právě na to jsme mysleli, když jsme náš unikátní redukční program vyvíjeli. Je šetrný k lidskému tělu i vaší psychice. Naše jídla obsahují vše potřebné včetně vitamínů, minerálních látek nebo vlákniny. A díky tomu, že jíst budete 5x denně, se nemusíte bát ani hladu. Nic vám prostě nebude chybět. S KetoMix dietou úspěšně zhublo více než 150 tisíc lidí před vámi. Podaří se to i vám! 

Jsme tu i pro úplné nováčky!

Je nám jasné, že to, co je jasné nám, nemusí být jasné vám. A tak jsme vloni usilovně pracovali na tom, aby pro vás naše dieta byla opravdu co možná nejjednodušší. Tým našich výživových poradkyň pro vás připravil k nejprodávanějším balíčkům kompletní jídelníčky!     
Nebudete tedy muset přemýšlet nad tím, co vařit nebo kolik toho sníst. Díky přehlednému jídelníčku budete každý den vědět, co si dát k snídani, svačině, obědu i k večeři. 
A kdybyste si přece jenom nevěděli rady, můžete se obrátit na naše výživové poradkyně, které jsou vám k dispozici ZDARMA a to všechny dny v týdnu. 

DIETNÍ PROGRAMY SE SLEVOU

Kdy jindy začít než teď

Začátek roku je vhodný k přehodnocení toho uplynulého. Jestli nejste spokojeni se svou postavou, začněte hubnout hned. Už za pár dní uvidíte první výsledky, které vás budou motivovat dál. Teď pro vás navíc máme skvělé slevy až 40 % na nejprodávanější produkty. A ještě jsme pro vás cenově zvýhodnili naše hubnoucí balíčky, které jsou poskládány tak, abyste o dietě vůbec nemuseli přemýšlet.

Jste tu správně i pokud hledáte cestu jak zhubnout a neutratit přitom balík. Jedno jídlo vás u nás může vyjít už na pouhých 27 Kč*. 

*Cena za porci ve výhodném Dietním programu na 3 týdny pro dva.

PRODUKTY VE SLEVĚ

 

Než se do hubnutí s námi pustíte

Víte přesně, jaká je vaše ideální váha? Jednoduše to zjistíte s naší BMI kalkulačkou. Podle ní pak určíte, který dietní program je pro vás ten pravý. Stačí jen jednoduše zadat vaše údaje a vše vám bude jasné.  

BMI KALKULAČKA

 

MÁME PRO VÁS 700 KČ NA DALŠÍ NÁKUPY

Abyste váš nový životní styl nevzdali, chceme vás dál motivovat! A proto teď rozdáváme peníze na další nákupy. Na všech uvedených eshopech můžete využít speciální kódy, se kterými nakoupíte zdravá jídla výhodněji. 

  • 200 Kč na další nákup při objednávce nad 1 500 Kč na KetoMix.  
  • 100 Kč na nákup při objednávce nad 700 Kč na DailyMix, market s potravinami a jídly pro udržení štíhlé postavy.  
  • 100 Kč na nákup při objednávce nad 700 Kč na iPlody, obchod s kvalitními surovinami pro zdravé vaření, pečení a mlsání.  
  • 100 Kč na nákup při objednávce nad 700 Kč na SlimPasta, prémiové nízkokalorické přílohy z konjaku.  
  • 200 Kč na nákup při objednávce nad 1 000 Kč na SimplyMix, plnohodnotné kvalitní jídlo pro ty, kdo nemají čas.

 

Všechny produkty jsou velmi chutné a zasytí. Konečně keto dieta při které nemám hlad. Top je koktejl s vanilkovou příchutí, který je super hustý a ne řídký jak voda jako například u konkurence.

Ověřený zákazník

Určitě splňuje svůj úkol, po 5 dnech jsou 3 kg dole a je to poznat i na oblečení. Nejchutnější jsou omeleta, polévky i palačinka.

Ověřený zákazník

Navzdory obecnému převažujícímu názoru že, co je zdravé není chutné, je tato dieta také chutná a funguje.

Ověřený zákazník

 

Proč hubnutí s KetoMixem funguje?

Pokud naši dietu budete opravdu dodržovat, není možné, aby na vás “nefungovala”. Celý její systém je totiž založen na přeměně tukových buněk na energii. Princip tohoto hubnutí objevil již v minulém století harvardský profesor George L. Blackburn. Přišel na to, že pokud v potravě cíleně omezíte sacharidy, které v těle fungují jako zdroj energie, je nutné je něčím nahradit. A tělo si samo poradí. Tukové polštáře začne na tuto energii přeměňovat. Naprosto přirozeně a bezbolestně. Vy tak budete hubnout, i když se třeba zrovna budete koukat na televizi. Právě proto, že se jedná o přirozený proces těla, není k hubnutí potřeba ani pohyb.  
 

KetoMix zhublo už více než 150 000 lidí

Jsme na výsledky našich zákazníků pyšní. Je nám totiž jasné, že udělat tak zásadní krok a pustit se do hubnutí, není vůbec lehké. Ale když už se do něčeho dají, vytrvají. O tom vypovídá i počet našich zákazníků, který každým rokem roste. Zajímalo nás, jak nás vnímají i po dietě. A tak jsme v roce 2021 uskutečnili společně s agenturou Ipsos průzkum, který nás moc potěšil. Jak jsme dopadli? Prostě skvěle!  

  • 96 % našich zákazníků bylo s našimi produkty spokojeno, 
  • 90 % zákazníků dietu KetoMix doporučuje dál,  
  • 90 % zákazníků se po skončení diety nevrátilo na svou původní váhu, 
  • 59 % zákazníků dosáhlo lepších výsledků, než čekalo. 

Proteinová polévka s kuřecí příchutí (10 porcí)
595 Kč –40 %
CENA PORCE 35 Kč
73/COK
Proteinový bezlepkový chléb (10 porcí)
520 Kč –40 %
CENA PORCE 31 Kč
1643/COK
Proteinová pizza se salsou (10 porcí)
595 Kč –40 %
CENA PORCE 36 Kč
40/COK
Proteinový koktejl s L-karnitinem s příchutí čokoláda-banán (35 porcí)
1 690 Kč –40 %
CENA PORCE 29 Kč
61/COK
Proteinový koktejl s L-karnitinem s příchutí vanilka-malina (15 porcí)
795 Kč –40 %
CENA PORCE 33 Kč
40/COK
Proteinová omeleta se zeleninovou příchutí (10 porcí)
595 Kč –30 %
CENA PORCE 41 Kč
40/COK
Proteinový koktejl KetoMix 450 g (15 porcí)
795 Kč –20 %
CENA PORCE 42 Kč
40/COK
Proteinový koktejl na 3 týdny
3 370 Kč –20 %
CENA PORCE 25 Kč
40/COK