Lucka je po dlouhé době zase šťastná

Jmenuji se Lucka, je mi 36 let a ráda bych se s vámi podělila o svou zkušenost s dietou KetoMix. Když jsem v březnu nastoupila do nemocnice a při nástupu mi sestřička oznámila váhu, zastyděla jsem se. Již dříve jsem zkoušela různé diety, ale u ničeho jsem dlouho nevydržela. V tu dobu jsem ještě netušila, že ketonová dieta existuje a hlavně, že funguje.

Po návratu z nemocnice za mnou přišla kamarádka a vyprávěla mi, jak viděla svoji známou po dlouhé době a že jí nepoznala, protože hodně zhubla. Její známá prý zhubla díky ketonové dietě. O ni jsem slyšela poprvé v životě, ale hned jsem se začala zajímat. Jako první odkaz na internetu jsem uviděla www.ketomix.cz. Po přečtení zkušeností, které sdíleli různí lidé, jsem nějakou dobu váhala, ale nakonec jsem se rozhodla a objednala si balíček na 1 týden.

„Po dlouhé době jsem opět štastná.“

zhubli_Lucie_Kracmarova

Díky balíčku ketonové diety na 7 dní jsem si vyzkoušela, jestli dietu vůbec zvládnu a jídla mi budou chutnat. Musím říct, že jsem byla mile překvapena. Jídla nejenže byla chutná, ale nejvíce mi vyhovovala rychlost přípravy. První dva dny jsem se cítila unavená, trpěla jsem na bolesti hlavy, ale třetí den nastal obrat. Najednou jsem měla spoustu energie, zmizela únava, měla jsem stále dobrou náladu a dokonce jsem přestala trpět na migrény, se kterými jsem se léčila už delší dobu. První fázi jsem držela 8 týdnů a druhou fázi necelé 4 týdny. Za 12 týdnů jsem se dostala na svojí ideální váhu a jsem po dlouhé době zase šťastná. Kompletně jsem vyměnila šatník. Nejvíce mě motivovalo a těšilo, když si změny všímali lidé kolem mě.

I po dietě se snažím dodržovat zásady zdravého stravování, hlavně v pravidelných intervalech a u výrobků KetoMix jsem zůstala nadále. Kupuji si koktejly a proteinové tyčinky, nahrazuji jimi svačiny nebo večeře. Co se týče jídel, nejvíce jsem si pochutnávala na koktejlech, polévkách a kaších.

Svým příběhem bych ráda motivovala všechny, kteří se bojí do této diety jít, tak jako jsem se bála já. Opravdu funguje a ta změna stojí za to! Nyní jsem se svou váhou spokojena. Moc děkuji KetoMixu a zůstávám s vámi.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč