Zpátky ke sportu a zdravému sebevědomí

Zkušenosti druhých mohou mnohdy velmi inspirovat. Víte tak, že v tom nejste sami a že to jde zvládnout. Začít žít nový život. Jak se to povedlo jednomu z našich zákazníků si můžete přečíst zde.

Bez názvu 5

Díky nadměrnému pracovnímu vytížení, nevhodné stravě a nedostatku pohybu jsem výrazně přibral. Stačilo pár měsíců této špatné životosprávy a přebytečná kila mě limitovala při mém oblíbeném sportu – fotbalu. Při hře jsem byl zpomalený, neohrabaný a každá větší zátěž se odrazila na mém zdravotním stavu – bolely mne klouby a vazy. V mých 28 letech a při nadváze jsem rychle ztratil sebevědomí jak v právě zmiňovaném sportu, tak i v osobním životě.

Rozhodl jsem se s tím něco dělat. Brouzdal jsem po internetu a porovnával dostupné možnosti. KetoMix z mé analýzy vyšel nejlépe. Zakoupil jsem tedy ketonovou dietu na 4 týdny. Nejvíce mi chutnala zeleninová polévka. Průběh diety byl bez problému, až na občasnou malátnost či slabost, ale káva nebo energetický nápoj bez cukru mi pomáhaly. První fázi diety jsem držel měsíc a ručička na váze ukazovala o několik kilo méně.

„Díky KetoMixu se cítím jako politý živou vodou!“

Naučil jsem se správně stravovat a naslouchat svému tělu. Všechno se obrací k lepšímu a já jsem rozhodnutý v této cestě pokračovat! Během druhé fáze jsem díky sportu viditelně nabral svalstvo na úkor tuku, ale váha se zatím nemění. A věřím, že si svou novou váhu udržím.


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #hubnusketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 9 000 členů

Možnosti dopravy

Geis
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč