Zeleninový vývar jako od babičky

Připravte si vývar jako od babičky jen ve fit formě. Budete potřebovat sezónní zeleninu a konjakové nudle KetoMix. Recept je vhodný už od 1. fáze diety.

Zeleninovy_vyvar KetoMix

Recept je vhodný už od 1. fáze diety.

Co budete potřebovat na 1 porci?

Nejprve si na oleji orestujte cibulku. Následně přidejte nadrobno nakrájenou zeleninu, celer, petržel a pórek. Zalijte vodou a přidejte polévkové koření. Nechte vývar táhnout minimálně hodinu na mírném plameni. Vedle si zatím připravte KetoMix bezsacharidové vlasové nudle podle návodu. Po hodině z polévky vyndejte koření a přidejte propláchnuté nudle. Dosolte a opepřete dle chuti.

Vývar si můžete připravit kdykoliv během KetoMix diety. Konjakové vlasové nudle jsou kompletně bez sacharidů. Jejich energetická hodnota, je navíc tak nízká, že si jich můžete dopřát ve větším množství.

TIP: Pokud si vývar chcete dát jako hlavní jídlo, přidejte k němu jednu porci KetoMix housky nebo KetoMix chleba. Budete tak mít 1 z 5 plnohodnotných jídel.


nahled magazin MP
Autor článku
Marie Petrovová

Zvídavost a láska k psaní ji dovedly k žurnalistice. Úspěšně vystudovala Akademii žurnalistiky a nových médií. Už během školy navštěvovala několik stáží v mediálních domech či České televizi. Tam se po absolutoriích rozhodla zakotvit. Nakonec ji osud dovedl k public relations a marketingu. Zůstala tak nadále věrná světu médií jen z druhé, pro ni barevnější, strany. Svůj čas nejraději tráví s rodinou a přáteli. Nejoblíbenější sportovní aktivitou je pro ni jóga, díky které může propojit ducha i těla. Své štěstí neustále objevuje v okamžicích.

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč