“Za 10 týdnů s KetoMix jsem zhubl více, než jsem si na začátku přál!”

Ahoj všichni, jmenuji se Slávek a přišel jsem se s vámi podělit se svým příběhem. Už od základní školy jsem měl větší problém s váhou a to se samozřejmě neobešlo bez posměšků. Už v 9. třídě jsem vážil přibližně 98 kilogramů a váha stále rostla. Ani po nástupu na střední školu se váha neustálila a začaly mě provázet nepříjemné zdravotní problémy. Mezi ně patřily hlavně bolesti kloubů a zad, kvůli kterým jsem byl následně vyřazen z klasického tělocviku a přeložen na tělocvik zdravotní.

Postupem času váha stále stoupala a na vysoké škole přesahovala dokonce 110 kg. Tehdy jsem se poprvé rozhodl, že je na čase se svým tělem něco dělat. Začal jsem se věnovat pohybovým aktivitám, jako běhání, lezení po skalách, cyklistika a plavání. Věřil jsem, že díky pravidelnému pohybu se mi podaří kila shodit a já se dostanu na svou vysněnou váhu. Omezoval jsem se v jídle a snažil se vyhýbat sladkému a smaženému jídlu. I přes to se mi nedařilo kila shodit, natož se přiblížit ke své cílové váze.

Slavek_10

Po nějaké době začala být škola více psychicky a časově náročná, navíc jsem v průběhu roku začal pracovat v kanceláři. Tam jsem trávil čas od rána do večera a na nějaký pohyb mi nezbýval čas. Měsíc po měsíci v novém zaměstnání jsem začal pozorovat, jak se mi zmenšují kalhoty a jak každou chvíli povoluji opasek. Když jsem potom stoupl na váhu, nemohl jsem uvěřit vlastním očím. Váha ukazovala hrozivých 122,7 kg! A to byl ten pravý impuls, který mě přiměl k akci.

Rozhodl jsem se pro změnu a začal jsem brouzdat po internetu. Prošel jsem různé stránky s hromadou nabízených diet, ale nejvíce mě zaujala právě dieta od KetoMix. Po všech získaných informacích jsem si stanovil svůj váhový cíl. První týden s omezeným jídelníčkem pro mě, jako milovníka sladkého, nebyl dvakrát lehký. Svůj chtíč jsem ale překonal a týden co týden sledoval, jak si kila balí kufry.

Již po třech týdnech si okolí začalo všímat mé velké změny a já jsem začal přijímat chválu. Pásek na mých kalhotách se konečně utahoval a já se cítil skvěle. Po 10 týdnech na KetoMix dietě jsem nakonec zhubl ještě více, než jsem si na začátku přál! Z výsledku jsem maximálně nadšený, protože jsem překonal sám sebe a mou cílovou váhu. Navíc mi moc chutnala všechna KetoMix jídla a ani mi nepřišlo, že jsem nějakou dietu vůbec držel. V ničem jsem se nemusel opravdově omezovat a za to jsem moc rád. Z produktů KetoMix jsem si nejvíce oblíbil houstičky a koktejly, které pro mě byly velice praktické.