Už zase mohu dýchat, děkuje Erika

Jmenuji se Erika a obezita mě trápila celý život. Už od dětství. Nikdy jsem nebyla tak hubená jako všechna ostatní děvčata ve třídě. Ale dá se říct, že do puberty byla má váha ještě průměrná. Přibírat jsem začala po dosažení plnoletosti. Nově nabytá svoboda znamenala nepravidelný jídelníček plný nezdravých pokrmů. V mezičase jsem se trápila dietami, které mi sice pomohly dostat nějaké to kilo dolů, ale novou váhu jsem si stejně nikdy neudržela. Naopak jsem zase přibírala. Bylo to pro mě neštěstí.

Screenshot_1

Další váhové výkyvy jsem zažila po narození syna. Opravdu mi to připadalo jako nekonečně dlouhá horská dráha. Nejdřív jsem trpěla silnou obezitou. Z té jsem se ale dostala a dokonce se mi podařilo zhubnout na krásných 70 kg. Tahle ideální váha mi samozřejmě nevydržela. Zase jsem přibírala a za ta léta jsem se dostala až na 112 kg. Snažila jsem se to nevnímat. Nepřipouštěla jsem si, jak vypadám. Nechtěla jsem to vidět.

Způsob života, který jsem tehdy vedla, byl šíleně nezdravý. Stravovala jsem se převážně v rychlém občerstvení, jedla jsem často dorty, majonézové saláty, hodně bílého pečiva, smažené hranolky a k tomu jsem pila pivo nebo sladké limonády. Také jsem hodně kouřila. Bohužel dnes musím přiznat, že tyhle děsivé kombinace jídla a pití byly mým denním chlebem. Neměla jsem absolutně žádný režim. Na fotografiích z této doby si dnes přijdu jako prasátko. Při pohledu na ně se mi vybavuje ten příšerný styl života. Některé jsem tehdy dokonce smazala. Snažila jsem se namluvit si, že to nejsem já. Nakoupila jsem si nové oblečení a stejným stylem pokračovala dál.

Zlom přišel, když se mi začalo dělat fyzicky špatně. Svým životním stylem jsem se dopracovala až ke zdravotním potížím. Stoupl mi tlak, špatně se mi dýchalo, měla jsem záchvaty kašle.

Moje lékařka mi sice nasadila léky na tlak, ale silně mi doporučila zhubnout. Prý bych se jinak zdravotních problémů nemusela nikdy zbavit. A najednou všechno, čemu jsem se tak dlouho vyhýbala, začalo být skutečné. Musela jsem si přiznat, že trpím obezitou, která ohrožuje mé zdraví. Otevřela jsem konečně oči a uvědomila si, že s tím musím začít něco dělat!

Na doporučení kolegyně z práce jsem objevila značku KetoMix. Pročítala jsem si příběhy lidí, které zdravotní problémy opustily hlavně díky úbytku váhy. Výsledky všech účastníků mě ohromily a nadchly. A tak jsem se také odhodlala a objednala si balíček KetoMix diety.

Hubnout jsem začala rychle a to mě nesmírně povzbuzovalo. Výsledky byly vidět okamžitě. Centimetry a kila byly na ústupu a mé sebevědomí naopak rostlo. Za osm týdnů se mi podařilo se sebou udělat kus práce. Na začátku jsem si stanovila váhu, ke které bych se chtěla znovu vrátit. Ještě tam nejsem, ale vím, že se blížím! Už zase mohu bez problémů a volně dýchat a užívat si plnými doušky života.

Děkuji, vaše Erika


98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás a pochlubte se fotkami vašich receptů a hlavně výsledků. #ketomixZobrazit profil

Nemáte ještě účet?

Zaregistrujte se a získejte spousty výhod:

Dárek k narozeninám - nezapomeňte vyplnit datum svého narození

Sleva z opakovaných nákupů

Přehled všech svých objednávek

Rychlá opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovat své údaje

Registrovat se

Nebudete na to sami!

Tisíce lidí jako jste vy zde sdílí svoje výsledky, motivují se navzájem a naši výživoví poradci vám zde zodpoví veškeré vaše otázky. Využijte podpory ostatních a začněte hubnout už dnes!

Přidat se ke skupině

ČLENOVÉ více jak 16 000 členů

Možnosti dopravy

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč